Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma helpt u met schilderwerk voor zowel binnen als buiten, maar ook voor een nieuw kleurtje op de wand bent u bij Royce aan het juiste adres.
Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Wil je meer weten over het duurzaam verwarmen van je huis met infrarood? Kom langs!
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Harlinger UITagenda

Harlinger UITagenda

De Harlinger UITagenda is de centrale agenda van alle evenementen en activiteiten in en rondom Harlingen.
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.

Fc Harlingen nieuws week 8 - 2024

23-02-2024

HARLINGEN - Met: Fc Harlingen VR1 ontvangt de Zwaluwen en Hé! Spaar je mee?

  • Jana Faggouss

 

Fc Harlingen VR1 ontvangt de Zwaluwen

Na twee afgelaste wedstrijden is het aanstaande zaterdag weer tijd voor een thuiswedstrijd. De Vrouwen 1 nemen het op tegen de Vrouwen 2 van de Leeuwarder Zwaluwen en Pupil van de Week Jana Faggouss mag om 14 uur aftrappen. Jana is keepster bij de MO11-1 en is altijd vrolijk! Het is echt een familie meisje met een lieve persoonlijkheid maar met 4 broers staat ze ook sterk in haar schoenen! Ze is ontzettend lenig en sportief en haar hobby’s zijn voetbal, turnen en winkelen. Voordat ze mag aftrappen krijgt ze een klein inkijkje bij de Vrouwen 1 van fc Harlingen en mag ze o.a. aanschuiven bij de teamlunch. Geen hamburgers en pizza's waar Jana zo van houdt maar wel met vers fruit gesponsord door supermarkt Plus Lunenborg. Jana heeft er zin in en hopelijk het publiek ook! Iedereen is van harte welkom! 

 

Hé! Spaar je mee?

Elke club of vereniging heeft een verlanglijstje. Bovenaan het verlanglijstje van fc Harlingen staat de jeugdafdeling. Immers, de jeugd heeft de toekomst! Met de Jeugd Sponsor Actie bij alle Poiesz Supermarkten kan er geld opgehaald worden en wij vragen dan ook iedereen; spaar de jeugd sponsor munten voor onze club!

 

WAAROM?

De bedoeling is om via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie de jeugdafdeling financieel een boost te geven.

 

Met het sponsorgeld kunnen er clinics gegeven worden en kan er nieuw trainingsmateriaal aangeschaft worden. Wij moedigen iedereen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van fc Harlingen bij de Poiesz supermarkt in Harlingen helpt u al mee.

 

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van fc Harlingen, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. En zoals al eerder gezegd, het sponsorgeld komt ten goede aan al onze jeugdleden.

 

Poiesz

De Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van fc Harlingen is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Harlingen. Maar in de kantine staat een ook een emmer waar de spaarmunten ingeleverd kunnen worden. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 12 februari t/m 7 april 2024.

 

SPAAR JE MEE?

Sport & Recreatie

Terug naar Nieuws

Meer nieuws

Deze week in Afslag Harlingen bij Omroep Zilt

23-02-2024

HARLINGEN - Zaterdag 24 februari is er van 11.00 - 13.00 uur bij omroep Zilt een nieuwe aflevering van Afslag Harlingen, Harlingenboeit.nl geeft alvast een tipje van de sluier.

Rederij Doeksen vergroent vrachtcatamaran

23-02-2024

HARLINGEN - Rederij Doeksen heeft opnieuw een substantiële stap gezet in het vergroenen van haar vloot.

Bekendmakingen van de Gemeente Harlingen week 8 - 2024

23-02-2024

HARLINGEN - Bekendmakingen van de Gemeente Harlingen van 19 t/m 23 februari 2024.

Reacties

Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Hubo-Faber Hubo-Faber Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen TeamFRL TeamFRL CZVideoful CZVideoful Milûk Milûk Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Zensa Moda Zensa Moda Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas BENG Evenementen BENG Evenementen Haarmode Cats Haarmode Cats Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Copini Opticiëns Copini Opticiëns
Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Visie-Events Visie-Events TeamFRL TeamFRL Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Milûk Milûk Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Karsten Wonen Karsten Wonen Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot BENG Evenementen BENG Evenementen Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Connexa Connexa Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Zensa Moda Zensa Moda Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen
TeamFRL TeamFRL Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Milûk Milûk Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor BENG Evenementen BENG Evenementen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Visie-Events Visie-Events Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen CZVideoful CZVideoful Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Connexa Connexa Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Karsten Wonen Karsten Wonen
Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Zensa Moda Zensa Moda Copini Opticiëns Copini Opticiëns CZVideoful CZVideoful Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Karsten Wonen Karsten Wonen Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Milûk Milûk TeamFRL TeamFRL Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen BENG Evenementen BENG Evenementen Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Connexa Connexa Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen
Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Connexa Connexa Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Milûk Milûk Hubo-Faber Hubo-Faber CZVideoful CZVideoful Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Zensa Moda Zensa Moda