Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Wil je meer weten over het duurzaam verwarmen van je huis met infrarood? Kom langs!
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Harlinger UITagenda

Harlinger UITagenda

De Harlinger UITagenda is de centrale agenda van alle evenementen en activiteiten in en rondom Harlingen.
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.

Fc Harlingen nieuws week 8 - 2024

23-02-2024

HARLINGEN - Met: Fc Harlingen VR1 ontvangt de Zwaluwen en Hé! Spaar je mee?

  • Jana Faggouss

 

Fc Harlingen VR1 ontvangt de Zwaluwen

Na twee afgelaste wedstrijden is het aanstaande zaterdag weer tijd voor een thuiswedstrijd. De Vrouwen 1 nemen het op tegen de Vrouwen 2 van de Leeuwarder Zwaluwen en Pupil van de Week Jana Faggouss mag om 14 uur aftrappen. Jana is keepster bij de MO11-1 en is altijd vrolijk! Het is echt een familie meisje met een lieve persoonlijkheid maar met 4 broers staat ze ook sterk in haar schoenen! Ze is ontzettend lenig en sportief en haar hobby’s zijn voetbal, turnen en winkelen. Voordat ze mag aftrappen krijgt ze een klein inkijkje bij de Vrouwen 1 van fc Harlingen en mag ze o.a. aanschuiven bij de teamlunch. Geen hamburgers en pizza's waar Jana zo van houdt maar wel met vers fruit gesponsord door supermarkt Plus Lunenborg. Jana heeft er zin in en hopelijk het publiek ook! Iedereen is van harte welkom! 

 

Hé! Spaar je mee?

Elke club of vereniging heeft een verlanglijstje. Bovenaan het verlanglijstje van fc Harlingen staat de jeugdafdeling. Immers, de jeugd heeft de toekomst! Met de Jeugd Sponsor Actie bij alle Poiesz Supermarkten kan er geld opgehaald worden en wij vragen dan ook iedereen; spaar de jeugd sponsor munten voor onze club!

 

WAAROM?

De bedoeling is om via de opbrengst van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie de jeugdafdeling financieel een boost te geven.

 

Met het sponsorgeld kunnen er clinics gegeven worden en kan er nieuw trainingsmateriaal aangeschaft worden. Wij moedigen iedereen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van fc Harlingen bij de Poiesz supermarkt in Harlingen helpt u al mee.

 

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van fc Harlingen, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. En zoals al eerder gezegd, het sponsorgeld komt ten goede aan al onze jeugdleden.

 

Poiesz

De Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van fc Harlingen is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Harlingen. Maar in de kantine staat een ook een emmer waar de spaarmunten ingeleverd kunnen worden. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 12 februari t/m 7 april 2024.

 

SPAAR JE MEE?

Sport & Recreatie

Terug naar Nieuws

Meer nieuws

Deze week in Afslag Harlingen bij Omroep Zilt

23-02-2024

HARLINGEN - Zaterdag 24 februari is er van 11.00 - 13.00 uur bij omroep Zilt een nieuwe aflevering van Afslag Harlingen, Harlingenboeit.nl geeft alvast een tipje van de sluier.

Rederij Doeksen vergroent vrachtcatamaran

23-02-2024

HARLINGEN - Rederij Doeksen heeft opnieuw een substantiële stap gezet in het vergroenen van haar vloot.

Bekendmakingen van de Gemeente Harlingen week 8 - 2024

23-02-2024

HARLINGEN - Bekendmakingen van de Gemeente Harlingen van 19 t/m 23 februari 2024.

Reacties

Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Visie-Events Visie-Events Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Milûk Milûk Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Zensa Moda Zensa Moda Connexa Connexa Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Copini Opticiëns Copini Opticiëns TeamFRL TeamFRL Hubo-Faber Hubo-Faber Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis IJssalon Min12 IJssalon Min12 CZVideoful CZVideoful Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis BENG Evenementen BENG Evenementen
Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Karsten Wonen Karsten Wonen Copini Opticiëns Copini Opticiëns Connexa Connexa Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Haarmode Cats Haarmode Cats Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor BENG Evenementen BENG Evenementen Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Milûk Milûk Hubo-Faber Hubo-Faber Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Visie-Events Visie-Events Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok TeamFRL TeamFRL CZVideoful CZVideoful Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen
Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Copini Opticiëns Copini Opticiëns Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Hubo-Faber Hubo-Faber Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Connexa Connexa IJssalon Min12 IJssalon Min12 Firma Sijtsma Firma Sijtsma Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Visie-Events Visie-Events Milûk Milûk Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Haarmode Cats Haarmode Cats Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Zensa Moda Zensa Moda Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen BENG Evenementen BENG Evenementen
Copini Opticiëns Copini Opticiëns Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Visie-Events Visie-Events Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Milûk Milûk Connexa Connexa Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Haarmode Cats Haarmode Cats CZVideoful CZVideoful Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur TeamFRL TeamFRL Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Firma Sijtsma Firma Sijtsma BENG Evenementen BENG Evenementen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Hubo-Faber Hubo-Faber Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Karsten Wonen Karsten Wonen
Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor IJssalon Min12 IJssalon Min12 Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur CZVideoful CZVideoful Haarmode Cats Haarmode Cats Hubo-Faber Hubo-Faber