Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Wil je meer weten over het duurzaam verwarmen van je huis met infrarood? Kom langs!
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Harlinger UITagenda

Harlinger UITagenda

De Harlinger UITagenda is de centrale agenda van alle evenementen en activiteiten in en rondom Harlingen.
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.

Harlinger Watersportvereniging zoekt penningmeester

15-03-2024

HARLINGEN - Kom jij ons bestuur versterken?

De Harlinger Watersportvereniging zoekt een nieuwe penningmeester, het betreft een onbezoldigde bestuursfunctie. De penningmeester is verantwoordelijk voor het financiële beleid en beheer van de vereniging.

De penningmeester houdt de financiële administratie adequaat bij en wordt daarbij ondersteund door een boekhoudkundige kracht. Je stelt de jaarrekening op en je maakt de begroting en bewaakt deze. Onze kandidaat heeft ervaring met of is bereid te leren werken met onze geautomatiseerde leden-, haven- en financiële administratie.

 

Een enthousiaste bestuurder

Wij zoeken een enthousiaste bestuurder die in staat is financieel het overzicht te houden en een meerjarenbeleid voor de vereniging op te zetten en daar – samen met de andere bestuursleden – sturing aan te geven. Je denkt en beslist mee over allerlei zaken die op de haven en in de vereniging spelen. Het bestuur vergadert, buiten de vakantieperiode, één keer per maand.

 

Trots

Onze bestuursleden zijn trots op de vereniging met enkele medewerkers in dienst, ondersteund door vrijwilligers. Zij koesteren de intimiteit van de verenigingshaven maar willen qua uitvoering en aanbod professioneel zijn en niet onder doen voor andere havens in de regio. HWSV organiseert jaarlijks de beroemde HT Zeilrace en zeillessen voor jonge zeilertjes. In ons gezellige clubhuis organiseren we het hele jaar door activiteiten, bijeenkomsten en borrels. Kijk voor meer informatie over onze vereniging en prachtige jachthaven op www.hwsv.frl.

 

Heb jij financiële denkkracht én affiniteit met de watersport? Kom aan boord bij de HWSV! Neem contact op met Sake Wijma en bel 06-51854999 of mail naar penningmeester@hwsv.frl.

 

Algemeen

Terug naar Nieuws

Meer nieuws

Werkzaamheden Tsjerk Hiddessluizen

15-03-2024

HARLINGEN - De werkzaamheden bij de Tsjerk Hiddessluizen zijn in volle gang.

Participatiebijeenkomst over de toekomst van het centrum van Harlingen

15-03-2024

HARLINGEN - Woensdagavond 13 maart 2024 dacht gemeente Harlingen samen met belanghebbenden verder na over de gewenste inrichting van het centrum van Harlingen.

Feestelijke jaarbijeenkomst Harlinga

15-03-2024

HARLINGEN - Het Stichtingsbestuur van wooncentrum Harlinga organiseerde maandag haar feestelijke jaarbijeenkomst voor bewoners en medewerkers.

Reacties

Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Copini Opticiëns Copini Opticiëns Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Karsten Wonen Karsten Wonen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok CZVideoful CZVideoful Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad TeamFRL TeamFRL Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Connexa Connexa Visie-Events Visie-Events Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Haarmode Cats Haarmode Cats Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Hubo-Faber Hubo-Faber IJssalon Min12 IJssalon Min12 Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Zensa Moda Zensa Moda
Milûk Milûk Visie-Events Visie-Events Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Copini Opticiëns Copini Opticiëns Firma Sijtsma Firma Sijtsma Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Hubo-Faber Hubo-Faber Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis CZVideoful CZVideoful Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Zensa Moda Zensa Moda Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Connexa Connexa
IJssalon Min12 IJssalon Min12 Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad CZVideoful CZVideoful Zensa Moda Zensa Moda Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Firma Sijtsma Firma Sijtsma Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Visie-Events Visie-Events Hubo-Faber Hubo-Faber TeamFRL TeamFRL Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Karsten Wonen Karsten Wonen Copini Opticiëns Copini Opticiëns Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Haarmode Cats Haarmode Cats Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail
Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen IJssalon Min12 IJssalon Min12 Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis CZVideoful CZVideoful Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Firma Sijtsma Firma Sijtsma Visie-Events Visie-Events Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis BENG Evenementen BENG Evenementen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Haarmode Cats Haarmode Cats TeamFRL TeamFRL Karsten Wonen Karsten Wonen Connexa Connexa Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Hubo-Faber Hubo-Faber
Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Visie-Events Visie-Events CZVideoful CZVideoful Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Firma Sijtsma Firma Sijtsma