De jubileumeditie in Milûk is uitverkocht. Met Magic Frankie, Jack Bottleneck en de Leif de Leeuw Band op het programma belooft het een feestelijke middag vol blues en livemuziek te worden.
Al een kwart eeuw brengt het Harlinger Bluesfestival muziekliefhebbers samen. Voor de organisatie, Stichting Bluesnight Midlum, is deze jubileumeditie een mooie mijlpaal. Dat alle kaarten inmiddels zijn verkocht, maakt het feest extra bijzonder.
Met Magic Frankie, Jack Bottleneck en de Leif de Leeuw Band staat er een stevige line-up klaar om het jubileum muzikaal te vieren. Voor trouwe festivalgangers een mooie gelegenheid om samen herinneringen op te halen en volop te genieten van nieuwe optredens.
Het Harlinger Bluesfestival begint zondag 1 november om 15.00 uur in Milûk aan de Midlumerlaan 24 in Harlingen.








