Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Wil je meer weten over het duurzaam verwarmen van je huis met infrarood? Kom langs!
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Harlinger UITagenda

Harlinger UITagenda

De Harlinger UITagenda is de centrale agenda van alle evenementen en activiteiten in en rondom Harlingen.
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.

Workshops - Deel jouw passie!

28-09-2023

HARLINGEN - Elke vrijdagochtend van 8.30 - 9.30 uur volgen de leerlingen uit groep 3-8 van IKC prins Johan Friso Workshops.

Dit jaar gaan we hiermee los op 6 oktober aanstaande. Het zijn verschillende workshops, van creatief tot sport, van muziek tot techniek. In totaal gaat het om 15 verschillende workshops die elke leerling een keer meemaakt.

 

Hulp gevraagd

We zijn als school op zoek naar mensen (vrijwilligers) die hun passie en enthousiasme willen delen met onze leerlingen.

 

Drie van deze workshops kunnen nog extra begeleiding gebruiken:

  • Creatief met textiel, naald en draad: de leerlingen gaan aan de slag, vermaken oude kleding, versieren een T-shirt of maken iets anders van textiel.
  • Werken in de tuin en in de kas: naast de school is een mooie schooltuin (met moestuin) en een tuinkas. De kinderen werken in de tuin, onderhouden deze met elkaar en leren zo over alles wat groeit en bloeit.
  • Gezelschapsspelen: de kinderen doen met elkaar spellen, van sjoelen, schaken en dammen tot mens erger je niet, maar ook nieuwere bordspelen komen aan bod.

 

Wie is handig met naald en draad, heeft groene vingers of houdt heel erg van spellen doen en  heeft er bovendien tijd voor binnen onze school mee te doen aan deze workshops?  Wie wil zijn of haar passie delen met onze leerlingen?

 

We komen graag in contact met iedereen die dit leuk lijkt

  • Mail voor meer info naar p.dewith@cbo-nwf.nl of doe even een telefoontje naar de school 0517-430583.

 

 

Onderwijs

Terug naar Nieuws

Meer nieuws

GroenLinks - Led verlichting in zebrapaden

28-09-2023

HARLINGEN - “Een goed voorstel van GroenLinks om zebrapaden veiliger te maken door middel van led verlichting in het straatprofiel”, zei wethouder Hendrik Sijtsma (CDA) in de raadsvergadering van september.

Laatste Afslag Harlingen bij Omroep RSH

28-09-2023

HARLINGEN - Zaterdag 30 september 2023 tussen 11.00 en 12.00 uur presenteert Doede van der Hoek het laatste uur van Omroep RSH in het programma Afslag Harlingen.

Razende Roeland raast nog één keer op RSH en ontmoet Noord!

28-09-2023

HARLINGEN - Deze donderdagavond staan je metal vitamine nog één keer klaar bij Omroep RSH en Radio Eenhoorn.

Reacties

Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Karsten Wonen Karsten Wonen Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Visie-Events Visie-Events Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Haarmode Cats Haarmode Cats Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Copini Opticiëns Copini Opticiëns CZVideoful CZVideoful TeamFRL TeamFRL Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Milûk Milûk Connexa Connexa Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas BENG Evenementen BENG Evenementen Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor
Connexa Connexa TeamFRL TeamFRL Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Hubo-Faber Hubo-Faber Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Karsten Wonen Karsten Wonen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Firma Sijtsma Firma Sijtsma Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Zensa Moda Zensa Moda Visie-Events Visie-Events Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE BENG Evenementen BENG Evenementen Milûk Milûk Copini Opticiëns Copini Opticiëns Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor CZVideoful CZVideoful Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Haarmode Cats Haarmode Cats
Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Visie-Events Visie-Events Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Zensa Moda Zensa Moda Connexa Connexa Haarmode Cats Haarmode Cats Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Copini Opticiëns Copini Opticiëns Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Hubo-Faber Hubo-Faber Karsten Wonen Karsten Wonen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok CZVideoful CZVideoful Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen TeamFRL TeamFRL
Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Karsten Wonen Karsten Wonen Firma Sijtsma Firma Sijtsma Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis CZVideoful CZVideoful Milûk Milûk Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen Haarmode Cats Haarmode Cats Copini Opticiëns Copini Opticiëns Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Visie-Events Visie-Events Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Hubo-Faber Hubo-Faber Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis TeamFRL TeamFRL
Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Zensa Moda Zensa Moda Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires TeamFRL TeamFRL Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail CZVideoful CZVideoful Haarmode Cats Haarmode Cats Karsten Wonen Karsten Wonen