Perk 1
En partuur 1 Ludwig Seerden, Kassie v d Heide en Tommie Zuiderhof traden an teugen Pollie Kwast, Henk Bruinsma en Ysie Brandsma. Ut wudde drekt 3 keer 6 geliek achter mekaar en drie keer pakten Seerden c.s. ut eerst. Een ouwere man in ut publiek riep nog, die Klokkedieven hewwe oek altied mazzel. Maar dat niet alleen hur ut ventsje Seerden kan oek mooi kaatse. Ze liepen uut naar 5 om 1 en dat was wat geflatteerd. Maar ut volgende eerst was voor Pollie c.s. en bij een bal dook Kassie v d Heide op de bal. Van achter de kaats dook ie en een half uur later daalde die voor de kaats. Hij had oek nog de smoor in dat scheids Klaas zei, bal is voorbij 5 om 2 dus. Toen kwam Ysie Brandsma an e stuit hij gaf 3 zitballen en sloeg een voor 2-6. Ysie gooide een bal achterin en weer donderde Kassie om as een vertraagde film, 5 om 5. Ut laatste eerst vergriemden ze weer en trokken Seerden c.s. toch an ut langste eind.
Perk 2
De volgende waren partuur 3, Geert Zeilmaker, Piet Hoekstra en Andries Koornstra teugen partuur 4, Johannes Hinrichs, Sies Swart en Kerst Heida.
Volgende week legge we een perk van 10 meter breed neer voor Piet Hoekstra want die had nooit een bal in. Daar teugenover ston Sies Swart en die gaf een knorre tusseninsen waar Geert dan krekt niet of wel bij kon. En die Johannes Hinrich het van ut winter waarskienlijk traint, die was in topvorm en ze kwamen 2 om 4 voor. En dan die Kerst Heida, net as een op tied kommende trein tikte die op tied een dikke kaats. Ze kwamen 2 om 5 voor, Andries kreeg nog een paar mooie ballen voorin maar hij verplaatste alleen maar wat lucht, 2-5 2-6 viel de laatste slag.
Perk 3
Parturen 5 en 6 waren Peter Kwast en Johan van Krimpen teugen Simon de Groot en Hobbe Kooistra. Vorige week kaatste Johan van Krimpen as een hoofdklasser en wudde hij meteen promoveert van C naar de B klasse. Maar na deze avend is dat weer terugzetten. Ut ging toch wel geliek op in ut begin maar op een gegeven moment pakten Simon en sien maat op 3 om 2 en 6-6 ut eerst en wudde ut 4 om 2. Peter Kwast kaatste as een wild en sloeg best uut maar die Hobbe Kooistra was weer in vorm. Hij tikte mooie kaatskes en die sloeg de Groot dan weer geplaatst op, en hij liep niet eens over. Ut wudde 5 om 2 en 6-2 en op die stand viel de beslissende zitbal, over en uit dus.