Op zaterdag speelt de jeugd niet, zij hebben de eerst najaarsreeks gespeeld en beginnen na de herfstvakantie aan de volgende competitiereeks. Uit de O16 lijn doen zowel JO16-1 als MO16-1 het uitstekend, beiden zijn (gedeeld) eerste in hun competitie geworden. Op zondag spelen de seniorenteams wel gewoon hun wedstrijden, dus wees welkom bij HMHC!
Hockey op basisscholen
Ook dit jaar verzorgt HMHC weer clinics op alle Harlinger basisscholen, in samenwerking met Beweegteam Harlingen van de gemeente. De trainers van HMHC zijn op toernee en laten zo alle basisschoolkinderen in Harlingen kennismaken met hockey. Als mede-ondertekenaar van het Harlinger Sportakkoord draagt HMHC zo bij aan meer sport en bewegen bij de jeugd.
Kennismaken met hockey op vrijdag 7 oktober
Heeft je kind na de clinic op school zin om kennis te maken met hockey en HMHC? Dan ben je samen met je kind (groep 1 tot en met 8) van harte welkom bij de clinic aan de Westerzeedijk van 14.30 tot 16.00 uur. Ook als je al hockey speelt en je wilt samen met je vriendje of vriendinnetje komen, dan ben je samen van harte welkom! Opgeven kan via AbeDijkstra@outlook.com.
Oktoberfest HMHC 28 oktober
Noteer het alvast in de agenda: op vrijdag 28 oktober wordt er een Oktoberfest georganiseerd op de club door de activiteitencommissie van HMHC. Je bent welkom vanaf 16 jaar. Alcohol uiteraard alleen als je 18+ bent. Volg de social media voor meer informatie!
Programma komend weekend
Zaterdag 8 oktober
Inhaaldag, geen programma voor teams HMHC
Zondag 9 oktober
12.45 uur Meppel – HMHC Dames
12.45 uur HMHC Dames O25 – Stix Joure
N.n.b. Leeuwarden - Heren 30+/veteranen
14.30 uur HMHC Heren - Dalfsen