Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Wil je meer weten over het duurzaam verwarmen van je huis met infrarood? Kom langs!
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Harlinger UITagenda

Harlinger UITagenda

De Harlinger UITagenda is de centrale agenda van alle evenementen en activiteiten in en rondom Harlingen.
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.

Ontwerp-evenementenvisie gemeente Harlingen 2024

26-03-2024

HARLINGEN - Elk jaar wordt er met de inzet van vrijwilligers, ondernemers, verenigingen en stichtingen een verrassend groot aanbod aan evenementen in onze gemeente georganiseerd.

In de afgelopen jaren heeft Gemeente Harlingen gemerkt dat organisatoren tegen verschillende problemen aanlopen. Daardoor is de behoefte ontstaan aan een visie op evenementen.

 

Participatie met inwoners

Voorafgaand aan het uitwerken van deze evenementenvisie heeft een uitgebreid participatietraject plaatsgevonden onder belanghebbenden. Zo zijn verschillende betrokkenen geïnterviewd, is er een vragenlijst uitgezet onder inwoners binnen onze gemeente en is er werkbijeenkomst georganiseerd met evenementenorganisatoren. Alle opbrengsten zijn verwerkt in de ontwerp-evenementenvisie Gemeente Harlingen 2024. Hierin is te lezen hoe Gemeente Harlingen een stimulerende omgeving wil aanbieden voor evenementenorganisatoren. Per strategielijn staat daarbij beschreven met welke acties hieraan gewerkt wordt.

 

Inzage ontwerp-evenementenvisie 

De ontwerp-evenementenvisie Gemeente Harlingen 2024 ligt van 18 maart 2024 tot en met 29 april 2024 ter inzage in het gemeentehuis en is digitaal te raadplegen via de bijgevoegde link. Binnen deze periode kunnen belanghebbenden een zienswijze indienen over de ontwerp-evenementenvisie. Zienswijzen kunnen worden ingediend via info@harlingen.nl of schriftelijk via Gemeente Harlingen, t.a.v. het college, postbus 10.000, 8860 HA Harlingen onder vermelding van het onderwerp “zienswijze ontwerp-evenementenvisie”. Ingekomen zienswijzen worden meegenomen in de definitieve besluitvorming over de evenementenvisie. 

Algemeen Gemeente

Terug naar Nieuws

Meer nieuws

Moet ik wel of geen overlijdensrisicoverzekering afsluiten?

26-03-2024

Bij het afsluiten van een verzekering komt veel kijken.

Aftrap van het doortrapseizoen voor oudere Harlingers

26-03-2024

HARLINGEN - Op 27 maart organiseert Team FRL Harlingen samen met gemeente Harlingen op Grettingalaan 8 de aftrap van het doortrapseizoen voor oudere Harlingers die graag fietsen.

Koopstromenonderzoek provincie Fryslân 2024!

26-03-2024

HARLINGEN - Gemeenten en de provincie zetten zich samen met winkeliers in voor aantrekkelijke binnensteden, dorpscentra en een compleet winkelaanbod.

Reacties

Visie-Events Visie-Events Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas CZVideoful CZVideoful Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Haarmode Cats Haarmode Cats Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Connexa Connexa Hubo-Faber Hubo-Faber Karsten Wonen Karsten Wonen Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Copini Opticiëns Copini Opticiëns Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Milûk Milûk Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Zensa Moda Zensa Moda Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires
Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Visie-Events Visie-Events Connexa Connexa Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Firma Sijtsma Firma Sijtsma TeamFRL TeamFRL Milûk Milûk Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Karsten Wonen Karsten Wonen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Copini Opticiëns Copini Opticiëns Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Haarmode Cats Haarmode Cats CZVideoful CZVideoful Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen BENG Evenementen BENG Evenementen Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur
CZVideoful CZVideoful Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen BENG Evenementen BENG Evenementen Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Zensa Moda Zensa Moda Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Milûk Milûk TeamFRL TeamFRL Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Karsten Wonen Karsten Wonen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Hubo-Faber Hubo-Faber Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Haarmode Cats Haarmode Cats Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Visie-Events Visie-Events Firma Sijtsma Firma Sijtsma Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Copini Opticiëns Copini Opticiëns
Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Connexa Connexa CZVideoful CZVideoful Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Firma Sijtsma Firma Sijtsma Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Milûk Milûk Copini Opticiëns Copini Opticiëns Hubo-Faber Hubo-Faber Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis BENG Evenementen BENG Evenementen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Karsten Wonen Karsten Wonen Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis TeamFRL TeamFRL Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Haarmode Cats Haarmode Cats Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen
Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Visie-Events Visie-Events Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Copini Opticiëns Copini Opticiëns Quadrivas Clinic Harlingen Quadrivas Clinic Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Firma Sijtsma Firma Sijtsma CZVideoful CZVideoful Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail