Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Zelfstandig financieel adviseur van ASN Bank in Harlingen. Jouw bank dichtbij.
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Bekijk de nieuwe folder met de beste aanbiedingen!
van Veen Uitvaartzorg

van Veen Uitvaartzorg

Uw uitvaartondernemer in Harlingen voor een begrafenis of crematie in Friesland en omgeving.
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.

Fc Harlingen nieuws week 45 - 2026

06-11-2026

HARLINGEN - Er is weer een hoop gebeurt bij fc Harlingen!

Fc Harlingen nieuws week 45 - 2026 MO17-1 volop in actie. Foto: E.c.A
De Harbour League verruilt het hoofdveld voor de Waddenhal, de mannen van de 45+ flikken het opnieuw en Vrouwen 1 heeft de eerste punten binnen. Zaterdag staat fc Harlingen 1 thuis tegenover Akkrum, met Pupil van de Week Brent Haagsma als aftrapper. Natuurlijk ontbreken ook het wekelijkse jeugd- en meidenvoetbaloverzicht en het programma niet.
 
Benieuwd naar alle verhalen? Lees snel verder!
 

De Harbour League verhuist naar de zaal

Nu de wintertijd is aangebroken, verruilt de Harbour League het hoofdveld van fc Harlingen voor de Waddenhal. De trainingen zijn tot aan de kerstvakantie iedere woensdagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur.

Het vertrouwde concept blijft natuurlijk hetzelfde. De vlaggen, de tenues, de muziek en de ranja gaan gewoon mee. De partijtjes worden afgewisseld met leuke oefeningen, zodat de kinderen spelenderwijs leren voetballen en vooral veel plezier houden.

 

Harbour League?

Voor wie de Harbour League nog niet kent: dit is jongens en meisjes van 4-7 jaar op een speelse manier kennis laten maken met voetbal. Samen spelen, lekker bewegen, nieuwe vriendjes maken en na afloop altijd een beker ranja. Voetbalplezier staat voorop, zonder druk of prestatiedrang. En dat gebeurt helemaal in Champions League-stijl! De kinderen spelen in kleine teams met eigen tenues en vlaggen. Liverpool, Real Madrid, Bayern München, Barcelona en Paris Saint-Germain zijn enkele van de clubs die voorbijkomen. Met muziek en een gezamenlijke opkomst beleven de kinderen iedere week hun eigen voetbalfeestje.

 

Terwijl Remko Zandberg op de achtergrond al met zijn groepje aan de slag is, neemt trainer Nick Teerling rustig de tijd om de oefening aan zijn groepje uit te leggen. Foto: E. Attema.

 

Nieuwe voetballertjes zijn welkom!

Ook in de Waddenhal is er volop ruimte voor nieuwe kinderen. Voetbalervaring is helemaal niet nodig. Of je kind nu al graag achter een bal aanrent of nog nooit op een voetbalveld heeft gestaan, iedereen van 4 tot 7 jaar kan vrijblijvend meedoen. Deelname is bovendien helemaal gratis. Meer weten of meedoen? Neem contact op met Remko Zandberg, zijn contactgegevens zijn terug te vinden op de website van fc Harlingen.

 

Jeugdvoetbal fc Harlingen

Er werd flink gescoord, er waren mooie overwinningen en soms zat het verschil maar in één doelpunt.

 

O9-1 blijft maar winnen

Vorige week won O9-1 al en afgelopen zaterdag was het opnieuw raak. Tegen SC Franeker O9-3 werd met maar liefst 8-2 gewonnen. De jongens en meisjes krijgen training van Robert van der Zee en Pieter Bierma en Pia Boomstra is de leidster van het team. Samen zorgen ze ervoor dat de spelers iedere week met veel plezier op het veld staan. En dat gaat hartstikke goed! Het plezier spat ervan af en ook de resultaten mogen er zijn. Zaterdag wacht een uitwedstrijd tegen Blauw Wit O9-7.

 

Een dikke high five van trainer Robert van der Zee aan alle spelertjes van O9-1. Foto: E.c.A.

 

Verder op de velden

De O9-2 was goed op dreef en liet in Sint Annaparochie opnieuw zien dat ze het spelletje steeds beter onder de knie krijgen. O10-1 gaf SC Bolsward O10-3 voetballes. Zaterdag komt SC Franeker O10-3 naar Harlingen.

O11-1 speelde een spannende wedstrijd tegen Terschelling O11-1, maar moest de punten uiteindelijk aan de tegenstander laten. Het werd 3-4. De wedstrijd van O12-1 werd verplaatst. Zaterdag komt LAC Frisia O12-3 op bezoek.

O13-1 pakte wel de volle buit. Tegen SC Franeker O13-2 werd met 7-3 gewonnen. O15-1 kreeg Terschelling O15-1 op bezoek, maar wist niet tot scoren te komen. De wedstrijd eindigde in 0-4.

Ook O19-2 had een lastige middag. Uit tegen Makkum O19-1 werd met 4-0 verloren. O19-1 liet zien over veerkracht te beschikken. Tegen Workum O19-1 keek het team eerst tegen een 0-1 achterstand aan, maar daarna werd de wedstrijd volledig omgedraaid. Met een 6-2 overwinning bleven de punten in Harlingen. Zaterdag wacht een uitwedstrijd tegen SJO Oudega/HJSC/Heeg O19-1.

 

Weer een mooie voetbaldag in aantocht

Komende zaterdag staan er zeven thuiswedstrijden en zes uitwedstrijden op het programma. Het belooft dus weer een mooie, drukke voetbaldag te worden voor de jeugd van fc Harlingen. Publiek is van harte welkom!

 

Pupil van de Week: Brent Haagsma

Zaterdag is Brent Haagsma de Pupil van de Week. Brent is 7 jaar en voetbalt inmiddels ongeveer anderhalf jaar. Het begon allemaal bij zijn grote broer. Toen Brent zag hoe leuk voetbal was, wilde hij zelf ook graag het veld op. En zo geschiedde!

Inmiddels speelt Brent in de JO10-1 en staat hij meestal in de verdediging. Maar hij houdt ook wel van een beetje actie. Een corner nemen of een vrije trap waarbij hij de bal lekker hard kan raken, vindt hij misschien nog wel het mooiste. Samen met zijn trainers Stijn en Conner probeert hij iedere week weer een beetje beter te worden en natuurlijk zoveel mogelijk wedstrijden te winnen.

Bij fc Harlingen heeft Brent het uitstekend naar zijn zin. Er zijn leuke vrienden en er worden regelmatig gezellige toernooien georganiseerd. Het glow-in-the-dark toernooi staat met stip bovenaan zijn lijstje. Dat vond hij wel heel bijzonder en mooi!

Zaterdag mag Brent zelf even in de spotlights staan. Veel plezier, Brent! En wie weet ligt er na jouw aftrap al snel een doelpunt in het net!

 

 

 

Meiden- en vrouwenvoetbal fc Harlingen

De meidenteams van fc Harlingen hebben weer een zaterdag vol voetbal achter de rug. De resultaten waren wisselend, maar er werd volop gestreden.

 

MO17-1 laat goed spel zien tegen GAVC

MO17-1 was dicht bij een eerste punt in de thuiswedstrijd tegen GAVC MO17-1. Lange tijd leek het duel op 1-1 af te stevenen, maar in de slotminuten wist GAVC toch nog de 1-2 te maken. Een zure nederlaag voor de meiden. Maar zaterdag nieuwe ronde, nieuwe kansen. Dan staat de uitwedstrijd tegen VV Sneek Wit Zwart MO17-1 op het programma.

 

Verder op de velden

MO11-1 speelde een uitwedstrijd tegen Hardegarijp MO11-1, maar had het lastig. De wedstrijd eindigde in een 9-1 nederlaag. Zaterdag gaan ze op bezoek bij FC Burgum/Noordbergum MO11-1.

MO15-1 zorgde voor een spannende wedstrijd tegen V.V. Heerenveen MO15-2. De meiden moesten meerdere keren in de achtervolging, maar gaven niet op en kwamen telkens weer langszij. Dat leverde uiteindelijk een knappe 4-4 op en daarmee het eerste punt van deze fase. Zaterdag komt SC Stiens MO15-1 naar Harlingen.

 

Vrouwen 1 pakt verdiend de eerste punten

De eerste overwinning is binnen voor Vrouwen 1! In de thuiswedstrijd tegen WWS/Warga VR1 trok fc Harlingen met 2-1 aan het langste eind.

 

Na een wat rommelige start kregen de Harlingers steeds meer grip op de wedstrijd. Een mooie steekpass van Ilse bracht Tiffany in stelling, die de 1-0 netjes afrondde. Vroeg in de tweede helft kwam WWS/Warga op 1-1, maar fc Harlingen liet zich niet van de wijs brengen en wist de stand via een penalty op 2-1 te zetten.

 

In de slotfase drong WWS/Warga nog aan, maar de vrouwen hielden stand en trokken de overwinning over de streep. Een mooie beloning voor het vertoonde spel en de inzet tijdens de trainingen. Dit smaak naar meer! Wie weet zit er zaterdag weer een mooi resultaat in, wanneer Vrouwen 1 op bezoek gaat bij Dronrijp/Foarut VR1.

 

fc Harlingen Vrouwen 1, gemaakt door fc Harlingen VR1.

 

fc Harlingen 45+ opnieuw kampioen!

De mannen van fc Harlingen 45+ hebben vrijdagavond opnieuw toegeslagen. Met fraaie assists, koelbloedige afrondingen, intikkertjes, counters en heerlijk tikkie-takkievoetbal werden DTD (3-1) en Dronrijp (5-1) verslagen.

 

Tegen Stiens kwam de kampioensstress nog even om de hoek kijken. Na een wedstrijd vol combinaties, slidings, heroïsch keeperswerk en her en der wat blessures eindigde het duel in 3-3. Maar de buit was binnen! De mannen van 45+ zijn opnieuw kampioen van de najaarsreeks. En dat zonder VAR, maar wel met een flinke dosis voetbalhumor!

 

Het sterrenteam van fc Harlingen 45+. Met v.l.n.r. staand: Johny Homminga, Klaas Bouma, Sjirk Koster, Joost Outhuijse, Stefan Hanekamp, Maurice van Hurck, Ronald Jilderts, Bote Teerling. V.l.n.r. hurkend: Ralf van Hurck, Michel van der Ploeg, Peter Beuker en Hilko Mulder. Foto: fc Harlingen 45+ .

 

Programma fc Harlingen*

Zaterdag 7 november, THUIS

  • 09.00 uur fc Harlingen O10-1 – SC Franeker O10-3
  • 09.15 uur fc Harlingen O19-2 – Blauw Wit O19-3
  • 10.05 uur fc Harlingen O11-1 - L'warder Zwaluwen O11-1
  • 10.40 uur fc Harlingen O15-1 – SJO Marrum/Wardy O15-1
  • 11.15 uur fc Harlingen MO15-1 - S.C. Stiens MO15-1
  • 11.25 uur fc Harlingen O12-1 – Lac Frisia O12-3
  • 14.30 uur fc Harlingen 1 – Akkrum 1
  • 14.30 uur Dronrijp/Foarut VR1 - fc Harlingen VR1

 

Zondag 8 november, UIT

  • 10.00 uur SC Emmeloord 2 – fc Harlingen 2
  • 10.30 uur Blauw Rood 2 - fc Harlingen 3

*op voorbehoud van wijzigingen. Kijk voor het volledige uit- en thuisprogramma op www.fc-harlingen.nl

 

Sport & Recreatie

Terug naar Nieuws

Reacties

Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Firma Sijtsma Firma Sijtsma Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Copini Opticiëns Copini Opticiëns Connexa Connexa Bontes Finance Bontes Finance Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis van Veen Uitvaartzorg van Veen Uitvaartzorg Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Milûk Milûk Art Hotel Harlingen Art Hotel Harlingen Hubo-Faber Hubo-Faber Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot BENG Evenementen BENG Evenementen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Expert Harlingen Expert Harlingen CZVideoful CZVideoful Vereniging Ondernemend Harlingen Vereniging Ondernemend Harlingen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas
Vereniging Ondernemend Harlingen Vereniging Ondernemend Harlingen BENG Evenementen BENG Evenementen Bontes Finance Bontes Finance Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen van Veen Uitvaartzorg van Veen Uitvaartzorg Zensa Moda Zensa Moda Connexa Connexa Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen CZVideoful CZVideoful Lunchcafé Basta Lunchcafé Basta Hubo-Faber Hubo-Faber Visie-Events Visie-Events Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Milûk Milûk Olief Olijfolie Olief Olijfolie Firma Sijtsma Firma Sijtsma Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Copini Opticiëns Copini Opticiëns Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Karsten Wonen Karsten Wonen
Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Lunchcafé Basta Lunchcafé Basta Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Visie-Events Visie-Events Expert Harlingen Expert Harlingen Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Milûk Milûk Art Hotel Harlingen Art Hotel Harlingen Copini Opticiëns Copini Opticiëns CZVideoful CZVideoful BENG Evenementen BENG Evenementen Connexa Connexa Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Bontes Finance Bontes Finance Vereniging Ondernemend Harlingen Vereniging Ondernemend Harlingen Firma Sijtsma Firma Sijtsma Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Karsten Wonen Karsten Wonen Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot
Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Hippe Frieten & Ons Wijnen Hippe Frieten & Ons Wijnen Karsten Wonen Karsten Wonen Vereniging Ondernemend Harlingen Vereniging Ondernemend Harlingen Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Olief Olijfolie Olief Olijfolie Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Zensa Moda Zensa Moda Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Expert Harlingen Expert Harlingen van Veen Uitvaartzorg van Veen Uitvaartzorg Lunchcafé Basta Lunchcafé Basta Bontes Finance Bontes Finance CZVideoful CZVideoful Hubo-Faber Hubo-Faber Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Milûk Milûk Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Copini Opticiëns Copini Opticiëns Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Visie-Events Visie-Events
Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Art Hotel Harlingen Art Hotel Harlingen Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen CZVideoful CZVideoful Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Bontes Finance Bontes Finance Lunchcafé Basta Lunchcafé Basta Copini Opticiëns Copini Opticiëns Olief Olijfolie Olief Olijfolie Visie-Events Visie-Events Vereniging Ondernemend Harlingen Vereniging Ondernemend Harlingen Kunst & Cultuur Kunst & Cultuur Haarmode Cats Haarmode Cats Museum Het Hannemahuis Museum Het Hannemahuis Zensa Moda Zensa Moda Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok van Veen Uitvaartzorg van Veen Uitvaartzorg Hubo-Faber Hubo-Faber BENG Evenementen BENG Evenementen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Expert Harlingen Expert Harlingen Firma Sijtsma Firma Sijtsma