Voor de 77ste keer gaan de zeilers de strijd aan. De Harlinger Watersportvereniging maakt het voor toeschouwers mogelijk de HT Race van dichtbij mee te maken. Op 22 mei a.s. vaart de Regina Andrea met de race mee naar Terschelling en ’s avonds weer terug naar Harlingen. Iedereen die belangstelling heeft kan inschepen.
Voor anker bij de start
De boot vertrekt om 7.00 uur en zal om ongeveer 21.00 uur weer terug in Harlingen zijn. Bij aanvang van de heenreis ligt de Regina Andrea stil buiten de pieren van de haven om alle zeilklassen te zien starten en vaart dan langs het wedstrijdveld door naar Terschelling.
Havenborrel
Later in de middag vindt een er een havenborrel plaats met de deelnemers van de HT Race, waar de tussenstand van de wedstrijd bekend gemaakt zal worden. Daarna gaan de trossen los en vaart de Regina Andrea terug naar Harlingen.
De kosten voor de dagtocht met de Regina Andrea zijn 45,00 euro per persoon inclusief dinerbuffet tijdens de terugreis. Je kunt je aanmelden voor deze dagtocht op www.htrace.nl. Aanmelden kan tot uiterlijk 11 mei.