Perk 1
In perk 1 moest het duo Eddy Sjollema en Johannes Henrichs het opnimme teugen het tweetal Henk Bruinsma en Ludwig Seerden. Eddy gooide de eerste bal op “die klokkedief”” en kon die bal uut ut Harlinga parkeersplak hale. Deur ut behouen van de kaatsen kwam partuur 2 op 1-0. Omdat Henk ut vizier nog niet helemaal skerp had, kwam partuur 1 weer terug; 1-1. Oek sien 2e opslagbeurt wist Eddy niet binnen te slepen, maar Johannes deed dat beter, hij brocht de parturen op gelieke hoogte 2-2.
Met de sterke opslag van die nuvere Klokkedief uut ut oosten kwam partuur 2 weer an de leiding, wel toen Henk in ut eerst daarna de opgeslagen ballen binnen de lienen hield en bovendien oek nog 2 ballen boven slagen had was ut gat maakt; 2-4. Met 2 bovenslagen van Ludwig op de oliekoeken van Sjollema en oek nog een bovenslag van Henk was ut sumaar 2-5.
Dat Johannes nog niet helemaal hersteld is van sien blessure liet ie in ut laatste eerst zien, wat hij anders nooit doet, deed ie nou wel, 2 ballen voor gooie en daar met de partij vut geve. Na de 2-5 0-6 oorwassing was Sjollema niet echt blied en stak dat natuurlijk niet onder stoelen of banken.
Perk 2
Partuur 3 Hans Buikhuizen en Kerst Heida moesten teugen partuur 4 Simon de Groot en Ysie Brandsma. Nou toen se ut veld opkwamen had die Simon de Groot de zenuwen. Wiezend op sien maat Ysie zei die, daar bin ik mooi klaar met, die vent het ur nooit een in. Maar dat had ie disse keer mis, Ysie sloeg op as een wild. Maar een keer bleef sien pink inne buuse hangen en toen viel de bal voor. De rest vloog urin as een kanonskoegel, ut gras wudde ur geel van. Albert Dijkstra zei, dat komt deur de zon maar wij zeiden, mooi niet. Daar teugenover ston dat anne andere kant Hans en Kerst een volledige off-day hadden. Vorige week kaatsten ze nog as tijgers maar nou leek ut nergens op. Ut wudde dan oek 1 om 5 en 2-6 toen Ysie weer een vliegende zitbal gaf. Sien broer Bote, die zat te kieken, liep van trots drie rondsjes om ut veld.
Perk 3
Partuur 5, Frans Alberda, Hans Teuben, Douwe Broersma moesten teugen partuur 6, Jan Kwast, Kassie v d Heide, Wiebe van Dijk. Douwe Broersma c.s. glimlachten van oor tot oor toen Frans Alberda op 6-6 een zitbal plaatste, 1 om 0. Maar dur ston een beste wien en daar hadden die kantoor mansjes van partuur 5 toch meer last van as die havenarbeiders uut partuur 6. Die Jan Kwast en Kassie die kaatsten weer of waren ut hoofdklassers. Ze sloegen dikke kaatsen en hun opslag was vliegend. Ut ston dan oek semaar 1 om 4 voor die mannen en dat was terecht. Ut wudde 1 om 4 en 6-6, en normaal dink je deze gaat voor, buuten of kwaad maar nee hur Douwe had even ut heilige vuur en gaf een zitbal 4 om 2. Volgende eerst wudde ut weer 6 geliek en nou sloeg van Dijk op. Douwe skreeuwde al buuten Wiebe maar hij had niet deur dat Wiebe effect anne bal geven had en de wind hielp oek nog dus de bal viel in 2 om 5. Dur was zelfs een bal bij de woei weer terug maar Teuben sloeg wel oppe bal en hij ston wel een meter voor ut perk. En hij sloeg oek nog een meterke of twee mis. Ut wudde weer zes geliek en Frans sloeg op en gaf um an Kassie en die tikte um handig tussen ut hele zootsje deur en was de partij uut.
Volgende week wud alweer de laatste partij kaatst en wudde de prieswinnaars bekend. Ut is nog best spannend dus allemaal komme volgende week maandag om kwart over zeuven. Na afloop wudde de priesen uutreikt inne kantine.









