De open dag vindt plaats op de Dag van de Vrijmetselarij en valt dit jaar samen met de Open Monumentendag.
Het is inmiddels bijna een traditie dat de Harlinger loge op deze dag bezoekers ontvangt. Iedereen die meer wil weten over de vrijmetselarij, kennis wil maken met de loge of gewoon nieuwsgierig is naar het bijzondere gebouw, is van harte welkom.
Deugd en IJver is gevestigd in De Gouden Engel aan Lanen 28. Dit historische pand geldt als het oudste stenen gebouw van Harlingen. Daarmee sluit de locatie mooi aan bij het thema van de Open Monumentendag van dit jaar: ‘Veerkrachtig erfgoed’.
Tijdens de openstelling geven leden van de loge informatie over de vrijmetselarij en is er gelegenheid om vragen te stellen.
Ook wie vooral geïnteresseerd is in de geschiedenis en het interieur van De Gouden Engel kan het gebouw bezichtigen.
- De toegang is vrij en aanmelden is niet nodig.








