Een deel daarvan is t/m 27 juni te zien in de altHuuskamerHarlingen.
Prachtig en ook mooi!
Dat geldt zowel voor de weersomstandigheden als voor de schilderijen die tijdens de zesde 'En Plein Air Schilderdag Harlingen' zijn gemaakt. Onder de titel ‘Mien Stadsje VII’ is in ABK ‘de altHuuskamerHarlingen’ een gedeelte van de kunstwerken te zien die door de deelnemers en de begeleidende kunstenaars zijn gemaakt.
Daarin komen karakteristieke Harlinger plekjes als Zuiderhaven, Oude Buitenhaven, Havenkantoor, maar ook kranen en natuurlijk visserschepen voorbij. Een aantal schilders bracht de omgeving van Strandpaviljoen Zilt met zeegezichten, strand en Zuiderpier in beeld.
De expositie duurt t/m. zaterdag, 27 juni 2026. De aHkH aan de Suderhaven 25 is geopend op vrijdag- en zaterdagmiddag van 13.30 – 17.00 uur.








