De totaal onverwacht halve finale bekerwedstrijd mocht worden gespeeld. Door uitval van teams wegens competitievervalsing werd ons een tweede kans gegund.
Finale halen
Met 11 man sterk waren we dan ook gebrand om deze wedstrijd te winnen. Er werd gespeeld tegen S.V.T. Dames 1 uit Ternaard. Met een uitgebreide voorkennis hadden we er met zijn allen zeker vertrouwen in. Dit werd dan ook in de eerste set gelijk zichtbaar. Er was al snel een ruime voorsprong voor Harlingers mooisten. Echter waren het de zenuwen die ook wel wat op kwamen spelen en hierdoor verloren we wat de scherpte. Door de overvolle tribune en dan och de enorme wilskracht om de finale te halen werd de wedstrijd gewonnen met 3-0.
We zien ontzettend uit naar de finale die 22 april om 14:00 uur in Hoogeveen wordt gespeeld. Wel is er voor de dames nog werk aan de winkel want er moet een beter spel neergezet worden dan afgelopen dinsdag. Alle support is dan ook van harte welkom.