Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma helpt u met schilderwerk voor zowel binnen als buiten, maar ook voor een nieuw kleurtje op de wand bent u bij Royce aan het juiste adres.
Lees verder...
Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Grijmans

Grijmans

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

RIC Mix1 wint 36e elfstedenroeimarathon

30-05-2022

HARLINGEN - “Amsterdams team weerstaat zware omstandigheden als beste”

RIC Mix1 wint 36e elfstedenroeimarathon Doorkomst Harlingen RIC.

RIC Mix 1 heeft de 36e elfstedenroeimarathon gewonnen. In een tijd van 17.04 uur bereikte de ploeg uit Amsterdam zaterdagmiddag als eerste de eindstreep in Leeuwarden. Met een verschil van 42 minuten werd het Duitse team ARC & Friends uit Bonn tweede. Vanwege de harde wind en golven werd het traject ingekort tot 189 km, zodat de meren niet overgestoken hoefden te worden. Desalniettemin was de marathon zwaar, vanwege de harde noordwestenwind, kracht 5 met uitschieters naar 6. Winnaar van het open-veld werd de Duitse ploeg Speedy BONNzales van de Bonnet Ruder-Gesellschaft met een tijd van 18:32 uur.

 

Er deden dit jaar 71 ploegen, waaronder 15 buitenlandse en 12 studententeams. Samen goed voor ruim 700 deelnemers. De teams werden vrijdagavond weggeschoten door de Leeuwarder burgemeester Sybrand Buma, zelf oud roeier van het Groningse Aegir.

 

Vanwege de harde wind uit het noordwesten en de golven op de meren werd de alternatieve route geroeid waardoor de steden Sloten, Stavoren en Hindeloopen helaas niet konden worden gepasseerd. Daarmee is het traject ingekort met ca. 20 km (totale lengte 189 km). Uiteindelijk wisten 70 van de 71 gestarte ploegen binnen de gestelde tijd (24 uur) te finishen. Eén team moest de strijd voortijdig staken. Er deden drie teams mee met drie roeiers en tien met zes roeiers.

 

Geslaagd

Bram Streefland, wedstrijdleider van de elfstedenroeimarathon, kijkt terug op een wederom geslaagd evenement: “Het waren zware omstandigheden vanwege de harde noordwestenwind, ondanks dat het traject is ingekort met 20 km. De deelnemers waren duidelijk verheugd dat ze de marathon weer konden roeien. De sfeer was dan ook uitstekend en gemoedelijk, wat ons als commissie weer energie geeft voor de volgende editie.”

 

Doorkomsttijden Elfsteden Roeimarathon 2022

normale versie

    Categorie Start Finish Dokkum Wetterwille Sneek Ijlst Woudsend Workum Bolsward Harlingen Franeker Straftijd Verklaring straftijd Roeitijd
1 1. RIC Mix 1 Mixed   17:04:33 1:47:20 4:19:26 6:46:23 7:00:29 7:45:37 10:30:11 11:40:10 13:36:30 14:27:29 0   17:04
2 68. ARC & Friends Bonn Toer   17:46:26 1:55:31 4:33:41 7:04:52 7:20:08   11:06:02 12:22:45 14:17:35 15:11:14 0   17:46
3 9. Sind wir bald da? Mixed   17:54:42 2:00:31 4:35:54 7:11:34 7:25:22 8:07:57 11:06:15 12:20:16 14:24:57 15:13:43 0   17:54
4 30. Rijnmond Snel of sneller Toer   18:17:14 2:00:16 4:57:37 7:28:26 7:42:34 8:27:31 11:27:57 12:47:46 14:48:24 15:41:20 0   18:17
5 12. Cool Runnings 2022 Buiten 3   18:23:59 1:54:49 4:39:14 7:14:16 7:29:45   11:26:24 12:41:31 14:48:49 15:43:42 0   18:23
6 15. Bad Can City Buiten 6   18:24:17 1:53:55 4:39:09 7:17:29 7:33:30   11:24:39 12:40:41 14:44:19 15:42:13 0   18:24
7 23. ZSR Boreas Toer   18:25:44 1:57:11 4:47:45 7:29:52 7:45:09   11:31:16 12:41:12 14:48:22 15:42:06 0   18:25
8 10. Daventria mix Mixed   18:26:56 1:58:27 4:48:40 7:28:06 7:43:20 8:32:24 11:34:56 12:45:32 14:47:52 15:42:38 0   18:26
9 2. Speedy BONNzales Open   18:32:43 1:55:05 4:43:04 7:19:53 7:34:28 8:21:16 11:24:53 12:40:13 14:44:42 15:43:04 0   18:32
10 14. Die drei Fragezeichen und das Ge Toer   18:42:52 1:57:30 4:47:33 7:29:57 7:44:45   11:32:41 12:52:41 14:59:22 15:51:56 0   18:42
11 43. Squadra degli undici laghi Buiten 6   18:48:38 1:55:38 4:44:22 7:18:46 7:34:18 8:23:52 11:29:50 12:46:46 14:58:33 15:56:13 0   18:48
12 22. RIC A-team Toer   18:48:41 1:58:33 4:51:46 7:33:50 7:49:25   11:37:32 12:58:36 15:00:15 15:59:14 0   18:48
13 7. ORVO estafette Open   18:48:50 1:54:44 4:47:02 7:30:30 7:46:03 8:32:39 11:35:25 12:50:50 15:01:14 15:56:09 0   18:48
14 70. Ruggegraat 1 Toer   19:01:36 2:02:52 5:01:14 7:33:09 7:48:08 8:36:01 11:45:31 13:08:33 15:15:04 16:06:31 0   19:01
15 17. KRA 2 Toer   19:02:18 1:58:17 4:49:57 7:37:36 7:53:40   11:52:30 13:07:13 15:18:34 16:12:30 0   19:02
16 16. Riem ophalen Toer   19:03:07 2:01:18 4:49:47 7:28:58 7:44:41   11:42:50 13:04:33 15:11:16 16:10:51 0   19:03
17 3. Zwitserse roeisters Dames   19:07:46 2:02:08 4:52:53 7:42:04 7:56:53 8:43:51 11:50:01 13:08:32 15:23:40 16:21:21 0   19:07
18 8. Breda mix Mixed   19:12:19 2:02:19 4:53:27 7:44:12 8:00:33 8:49:15 11:54:07 13:13:14 15:22:25 16:19:25 0   19:12
19 61. Ruggegraat 2 Toer   19:28:24 2:05:28 5:05:09 7:51:59 8:08:43 9:01:59 12:01:11 13:25:23 15:39:50 16:33:37 0   19:28
20 25. Mainzelmixed Toer   19:28:57 2:00:26 4:53:25 7:40:19 7:55:55   11:51:30 13:10:42 15:26:09 16:25:08 0   19:28
21 26. Negen onwijzen Toer   19:32:44 2:06:43 4:49:45 7:41:57 7:56:57 8:41:33 12:01:33 13:14:49 15:51:11 16:47:21 0   19:32
22 49. G.D.D. ZOT Toer   19:33:25 2:04:36 5:09:01 7:50:39 8:06:31 8:54:20 12:03:41 13:23:53 15:41:48 16:38:55 0   19:33
23 6. De Roeifamkes Dames   19:35:49 2:00:32 4:52:24 7:39:37 7:55:03   13:29:21 13:17:44 15:35:55 16:36:33 0   19:35
24 36. RZV Gouda 1 Toer   19:37:22 2:05:20 5:01:55 7:56:50 8:13:38   12:10:11 13:30:04 15:42:12 16:43:12 0   19:37
25 54. DSR Broodhuis-MeerEters Toer   19:50:24 2:05:28 5:09:49 8:13:47 8:29:06 9:16:54 12:28:35 13:52:15 15:53:37 16:56:36 0   19:50
26 52. Nautilus Diept in de Grift Toer   19:52:59 2:04:40 5:09:05 7:56:57 8:14:05 9:02:54 12:10:01 13:35:43 15:50:34 16:52:07 0   19:52
27 32. 210K_pjompen Toer   20:01:31 2:04:28 5:09:35 8:01:41 8:17:47   12:18:37 13:42:49 16:08:45 17:02:26 0   20:01
28 46. HRV de Compagnie Toer   20:01:59 2:04:17 5:07:11 8:04:44 8:21:16 9:11:40 12:26:26 13:52:58 16:10:08 17:09:25 0   20:01
29 56. RZV Gouda 2 Toer   20:08:46 2:06:23 5:13:55 8:05:28 8:20:10   12:23:05 13:50:02 16:02:34 17:04:35 0   20:08
30 69. Fast & Friturious Toer   20:11:34 2:05:29 5:20:18 8:10:17 8:25:30 9:14:29 12:31:27 13:59:08 16:21:36 17:16:00 0   20:11
31 47. VADA/Thyro Buiten 6   20:13:00 2:09:17 5:10:31 7:59:09 8:15:25 9:05:10 12:25:15 13:53:07 16:13:03 17:11:11 0   20:13
32 19. RV De Stern Toer   20:13:55 2:06:44 5:16:59 8:04:28 8:20:10 9:12:06 12:25:55 14:00:44 16:12:55 17:11:03 0   20:13
33 33. Ocean's 6 Buiten 6   20:18:07 2:07:49 5:07:27 8:02:00 8:18:06 9:10:58 12:26:58 13:47:24 16:15:13 17:18:49 0   20:18
34 20. OAR force one Toer   20:21:32 2:04:59 5:03:41 8:00:36 8:17:02 9:06:43 12:24:02 13:46:56 16:11:12 17:12:50 0   20:21
35 35. MWC Maastrichtsche Toer   20:25:51 2:03:48 5:04:48 8:00:37 8:18:27 9:09:45 12:20:23 13:44:49 16:05:06 17:08:55 0   20:25
36 60. Met de wherrie door de drerrie Toer   20:26:34 2:11:06 5:13:09 8:12:26 8:29:39 9:22:38 12:40:45 14:01:07 16:31:28 17:30:25 0   20:26
37 64. Meerensloep Toer   20:28:13 2:08:45 5:17:45 8:13:06 8:30:30 9:25:10 12:38:44 13:58:38 16:23:58 17:27:19 0   20:28
38 31. H.R.G. De Boegballen Toer   20:32:19 2:00:22 5:06:47 7:57:16 8:14:37 9:10:03 12:30:17 13:48:20 16:12:21 17:15:41 0   20:32
39 53. Toerboot Toer   20:32:33 2:08:40 5:18:05 8:12:48 8:30:05 9:22:52 12:46:52 14:10:25 16:30:13 17:34:02 0   20:32
40 63. RV de Kogge Toer   20:34:19 2:11:29 5:40:54 8:33:54 8:50:28 9:43:43 12:54:19 14:22:24 16:37:50 17:35:02 0   20:34
41 71. Isala/Daventria Toer   20:37:34 2:11:10 5:22:54 8:20:38 8:37:45 9:35:16 12:51:22 14:15:01 16:39:44 17:38:16 0   20:37
42 65. de Argonauten Toer   20:39:37 2:18:37 5:26:24 8:23:29 8:40:29 9:32:56 12:54:27 14:21:39 16:39:11 17:42:39 0   20:39
43 28. Zonder Bollen Toer   20:41:50 2:15:38 5:19:49 8:13:43 8:30:59 9:26:35 12:45:07 14:14:02 16:34:29 17:35:35 0   20:41
44 58. Tullepetaone Toer   20:42:25   5:28:03 8:21:24 8:37:14   12:56:54 14:21:09 16:39:23 17:38:17 0   20:42
45 38. Mountain Village Toer   20:43:48   5:16:55 8:18:01 8:36:00   12:57:07 14:22:25 16:43:39 17:39:13 0   20:43
46 27. Negen eigenwijzen_ Toer   20:44:51 2:13:24 5:18:16 8:11:45 8:29:19 9:16:48 12:49:27 14:03:37 16:45:11 17:51:18 0   20:44
47 4. XtrEEM Mixed   20:48:37 2:09:47 5:22:50 8:29:51 8:48:51 9:44:00 12:59:58 14:27:25 16:44:14 17:46:11 0   20:48
48 39. RVVP Buiten 6   20:50:42 2:03:17 5:09:33 8:06:35 8:23:57 9:18:29 12:44:23 14:21:10 16:35:58 17:45:07 0   20:50
49 41. Roosendaalse Roeivereniging 2022 Toer   20:51:02 2:10:02 5:31:14 8:15:21 8:31:21 9:26:32 12:50:09 14:22:15 16:29:25 17:30:20 0   20:51
50 62. de Zaan Toer   20:53:05 2:08:54 5:15:45 8:11:18 8:27:14   12:52:45 14:22:11 16:42:16 17:45:17 0   20:53
51 34. RV Alphen 1 Toer   20:53:22 2:06:50 5:19:52 8:31:14 8:49:29   13:12:32 14:34:02 16:48:58 17:50:28 0   20:53
52 59. PolderKnor Toer   20:58:27 1:58:58 5:05:34 7:53:42 8:08:33   12:38:22 13:57:46 16:50:28 17:58:39 0   20:58
53 66. It ken net Toer   21:02:15 2:11:23 5:24:09 8:24:58 8:34:08 9:27:51 12:59:52 14:30:04 16:49:11 17:55:11 0   21:02
54 21. Gorcumse 1 Toer   21:05:23 2:05:53 5:21:27 8:08:35 8:26:35 9:23:04 12:46:51 14:16:19 16:44:24 17:45:19 0   21:05
55 13. Han(g)over Buiten 3   21:10:52 1:57:54 5:00:05 8:06:20 8:23:07   12:45:06 14:27:42 16:49:09 17:52:59 0   21:10
56 18. KRA 1 Toer   21:18:07 2:01:48 5:17:46 8:08:39 8:25:32   12:54:01 14:26:43 16:55:17 18:07:18 0   21:18
57 24. HEMUS ECO Toer   21:31:01 2:11:37 5:22:08 8:36:39 8:53:07   13:12:06 14:39:41 17:01:10 18:05:42 0   21:31
58 55. Ocean's 9 Toer   21:34:39 2:12:29 5:26:48 8:28:08 8:43:51 9:35:59 13:19:01 14:45:08 17:23:43 18:26:27 0   21:34
59 29. Toer Daventria Toer   21:39:04 2:13:27 5:31:43 8:30:20 8:48:49   13:27:23 15:03:04 17:30:38 18:33:42 0   21:39
60 57. Gorcumse 2 Toer   21:41:07 2:07:29 5:23:57 8:33:32 8:51:43   13:10:01 14:49:44 17:15:55 18:30:41 0   21:41
61 50. StammTisch Toer   21:42:37 2:11:42 5:15:49 8:17:46 8:34:56   13:09:19 14:42:25 17:29:31 18:38:44 0   21:42
62 42. Hemus Keien Toer   21:44:49 2:14:02 5:43:33 8:48:44 9:03:24 10:03:15 13:35:02 15:04:40 17:31:37 18:32:18 0   21:44
63 37. Argo I Toer   21:47:08 2:08:05 5:22:27 8:34:21 8:51:09 9:42:22 13:01:55 14:43:16 17:15:26 18:21:09 0   21:47
64 5. RV Nautilus Mixed   21:51:22 2:10:17 5:31:51 8:38:17 8:55:29 9:51:43 11:53:56 14:48:53 17:30:46 18:39:43 0   21:51
65 67. Die Wilde 13 Toer   21:53:54 2:12:26 5:19:36 8:22:49 8:40:27   13:28:19 14:58:15 17:20:38 18:30:09 0   21:53
66 11. Viking Dames Dames   22:00:09 2:12:21 5:31:56 8:39:49 8:56:31   11:34:37 15:03:07 17:40:39 18:40:00 0   22:00
67 51. Elfsteden Gyas Toer   22:07:31 2:15:05 5:42:29 8:55:57 9:11:16 10:05:20 13:37:27 15:02:19 17:45:22 18:44:50 0   22:07
68 44. Bootje 55 Toer   22:15:36 2:14:20 5:59:58 9:13:53 9:29:52   13:47:34 15:20:59 17:55:01 18:57:38 0   22:15
69 40. We roeien voorALS(nog) Buiten 3   22:26:03 2:10:54 5:18:09 8:27:12 8:46:25 9:41:12 13:14:28 14:59:14 17:36:50 18:54:38 0   22:26
70 45. Omgaan is ook gaan Toer   22:48:01 2:22:08 5:55:44 9:11:33 9:28:12 10:19:36 14:02:10 15:36:57 18:16:03 19:27:01 0   22:48
71 48. Metzunelluvuh Toer     2:05:43 5:09:09               0    

 

Sport & Recreatie

Meer nieuws

Fc Harlingen 1 stelt play-offs veilig en Remko Zandberg behaalt 2e ster

30-05-2022

HARLINGEN - Fc Harlingen 1 heeft een plek in de play-offs om promotie veiliggesteld.

Maria en Rama doen examen Arabisch

30-05-2022

HARLINGEN - Terwijl de examens van alle eindexamenleerlingen van RSG Simon Vestdijk (voorlopig) achter de rug zijn, is er op maandag 30 mei nog een laatste examen voor twee vwo-leerlingen: het examen Arabisch.

Zeerobben JO12-2 kampioen

30-05-2022

HARLINGEN - JO12-2 is kampioen geworden.

Reacties

Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen BENG Evenementen BENG Evenementen Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Hubo-Faber Hubo-Faber Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Beweegteam Harlingen Beweegteam Harlingen Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Karsten Wonen Karsten Wonen Copini Opticiëns Copini Opticiëns Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad IJssalon Min12 IJssalon Min12 Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Visie Events Visie Events Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Fotografie Dorus Fotografie Dorus Zensa Moda Zensa Moda Haarmode Cats Haarmode Cats Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis The Shamrock The Shamrock Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas
Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Visie Events Visie Events Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Zensa Moda Zensa Moda Haarmode Cats Haarmode Cats Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot IJssalon Min12 IJssalon Min12 Fotografie Dorus Fotografie Dorus The Shamrock The Shamrock Copini Opticiëns Copini Opticiëns Beweegteam Harlingen Beweegteam Harlingen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok BENG Evenementen BENG Evenementen Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie