Het programma wordt gepresenteerd, samengesteld door Bert Erents die ook de techniek doet.
Het is de achtste jaargang en de 68de uitzending.
We gaan het hebben over Queen en volgens de leden van de Queen Fanclub de 10 meest legendarische concerten.
En dat zijn veel concerten die nog niet op cd of dvd zijn verschenen zoals die van 1982 in Milton Keys of die in 1977 in Earl’s Court in London.
Wees gerust want jullie Queen liefhebber heeft ze allemaal en dus een heerlijke top 10, als ze in een uurtje passen en anders gaan we de volgende keer weer verder waar we gebleven zijn. We waren nog niet klaar en we gaan weer verder waar we gebleven waren.
Ook heb ik 2 nieuwe bootlegs aangeschaft en laat je nog nooit eerder uitgebrachte nummers van Queen horen, waaronder van de band Ibex.
Reden genoeg om op zaterdag van 10.00 uur tot 11.00 uur je radio af te stemmen op Omroep RSH via 106.2 (ether) en 104.1 (kabel) FM, via internet www.omroeprsh.nl en via de app Tuneln radio op je smartphone of tablet.
En je kan ons tegenwoordig ook via de webcam volgen (Studio live).
Veel luisterplezier…
Luister Online
Contactgegevens
|
|
|
0517 412324 |
|
|
|
|
|
|
|
|
![]() |
Kijk Live |