En de drukte begint al op vrijdag met een middag voor vriendjes en vriendinnetjes en ‘s avonds een pubquiz en loopt door tot maandag met wedstrijden voor de trimhockeyers in Steenwijk. Weer genoeg reden dus om dit weekend te komen kijken bij HMHC
Volop activiteiten bij HMHC
Er gebeurt dit voorjaar veel bij HMHC. Eerst al een pannekoekenmiddag en hockey en nu een spelmiddag voor vriendjes en vriendinnetjes voor de jongste jeugd. Sponsoracties via Jumbo en Poiesz. De pub quiz komende vrijdag. De voorbereiding voor de nieuwe kledinglijn met nieuwe hoofdsponsoren, die einde van het seizoen wordt gepresenteerd. En komende dinsdagavond wordt er weer een scheidsrechterscursus georganiseerd voor de oudere jeugd en ouders. We kunnen tenslotte niet hockeyen zonder spelbegeleiders en scheidsrechters.
Gratis hockey tot zomervakantie
Net als vorig jaar organiseert HMHC weer de succesvolle voorjaarsactie: gratis hockey tot de zomervakantie. Dus heb je zin om zelf weer te beginnen of juist kennis te maken met hockey. Of zoek je voor je zoon of dochter een leuke teamsport, dan is dit je kans! Aanmelden en meer info via de website van HMHC of een berichtje aan TC@Harlingermhc.nl.
Familiedag zondag 26 juni
Traditiegetrouw sluit HMHC het hockeyseizoen af met de Familiedag. Dit is jaar is dit op zondag 26 juni, dus schrijf dit alvast in je agenda! Er is ook dit jaar weer volop gezelligheid en het Slapstick toernooi waarbij iedereen mee kan hockeyen.
Programma komend weekend
Zaterdag 14 mei
09.30 uur HMHC MixF1 - Quick Stick
09.30 uur HMHC ME6 - Dokkum
10.00 uur HMHC ME8 - Steenwijk
10.00 uur Sneek - HMHC JB1
11.00 uur HMHC MixC2 Graspiepers
12.00 uur HMHC MC1 - Emmen
13.00 uur HMHC MB1 - Roden
14.30 uur Leeuwarden - HMHC MB2
Zondag 15 mei
11.00 uur Leeuwarden - HMHC Veteranen
12.45 uur Hoogeveen - HMHC Dames
14.30 uur HMHC Heren - Steenwijk
14.45 uur Emmen - HMHC Jong Dames
Maandag 16 mei
20.00 uur Trimhockey in Steenwijk