Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma helpt u met schilderwerk voor zowel binnen als buiten, maar ook voor een nieuw kleurtje op de wand bent u bij Royce aan het juiste adres.
Lees verder...
Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Wil je meer weten over het duurzaam verwarmen van je huis met infrarood? Kom langs!
Lees verder...
Grijmans

Grijmans

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Harlinger UITagenda

Harlinger UITagenda

De Harlinger UITagenda is de centrale agenda van alle evenementen en activiteiten in en rondom Harlingen.
Lees verder...
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

Ontmoet RSG Simon Vestdijk

14-02-2023

HARLINGEN - Last Minute Franeker & Harlingen!

Harlingen

Op donderdag 23 februari vindt het moment plaats waarop jullie nog een laatste keer langs kunnen komen op onze school. Op deze avond kunnen jullie tussen 19.00-21.00 uur langskomen om onder het genot van koffie/thee en wat lekkers de laatste vragen stellen. De kantine is open en ook vind je die avond een mini-markt met kraampjes waar ons team klaarstaat om jullie van alle informatie te voorzien. Er is daarnaast die avond een aantal lokalen opengesteld, waaronder natuurlijk onze mooie fitnessruimte.  

 

Dus mochten er nog vragen zijn of jullie willen nog wat meer informatie over onze school, dan ben je van harte welkom op donderdag 23 februari tussen 19.00-21.00 uur in het hoofdgebouw van onze school.

 

Franeker

Op donderdag 23 februari kunnen jullie tussen 19.00-21.00 uur langskomen bij ons op school. We hebben dan een Last Minute Mini Open Dag. Deze mini open dag is vooral gericht op de beroepsvakken/praktische vakken. Willen jullie nog wat meer informatie over onze school, kom dan gezellig langs! Wil je je nu al aanmelden voor onze school klik dan hier.

 

Algemeen Onderwijs

Meer nieuws

Onderzoek mogelijkheden voor zeezwembad in Harlingen

14-02-2023

HARLINGEN - Het is mogelijk om een zeezwembad te bouwen in Harlingen.

Subsidieregeling klimaatbestendige maatregelen 2023

14-02-2023

HARLINGEN - Gemeente Harlingen heeft al een aantal jaar een subsidieregeling voor inwoners om de aanschaf van klimaatbestendige maatregelen te stimuleren.

Harlingen steunt slachtoffers aardbeving Syrië en Turkije

14-02-2023

HARLINGEN - De gemeente Harlingen steunt de slachtoffers van de aardbeving in Syrië en Turkije via Giro555.

Reacties

Visie Events Visie Events Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten CDA Harlingen CDA Harlingen Hubo-Faber Hubo-Faber Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Fotografie Dorus Fotografie Dorus The Shamrock The Shamrock Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor IJssalon Min12 IJssalon Min12 Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot TeamFRL TeamFRL Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Copini Opticiëns Copini Opticiëns De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn BENG Evenementen BENG Evenementen Wellheat Shop Wellheat Shop Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Haarmode Cats Haarmode Cats Zensa Moda Zensa Moda Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen
De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas BENG Evenementen BENG Evenementen Zensa Moda Zensa Moda Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Visie Events Visie Events Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Wellheat Shop Wellheat Shop Hubo-Faber Hubo-Faber Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje The Shamrock The Shamrock Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten