Een gezellig avondje uit!

Een gezellig avondje uit!

Bij de Lachende Koe geniet je van heerlijke gerechten voor een vaste prijs inclusief onbeperkt tapbier, wijn en fris.
Lees verder...
Open dag en Doe-middagen

Open dag en Doe-middagen

Zit je in groep 8 of misschien in groep 7? Kom kijken en kennis maken op de rsg Simon Vestdijk!
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Boers Box

Boers Box

Nieuw in Harlingen! Huur nu uw eigen opslagruimte voor archief, inboedel of voorraad goederen bij Boers Box self storage!
Lees verder...
Plus en The Voice

Plus en The Voice

Beleef The voice of Holland intenser dan ooit bij PLUS Lunenborg. Spaar voor exclusieve The voice of Holland gadgets.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Alinex

Alinex

Alinex Uitzendbureau is specialist in uitzenden, detacheren, payrollen en werven- en selecteren van personeel in diverse sectoren.
Lees verder...
Herbouw Willem Barentsz

Herbouw Willem Barentsz

Vanaf 1 november is de werf en het bezoekerscentrum gesloten. Rond 1 april 2019 is bezoek weer welkom, tot dan!
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

Mare Broekstra en Jetze de Vries schoolzwemkampioenen van Harlingen

15-05-2018

HARLINGEN - Maandag 14 mei streden 95 zwemmers in zwembad het Derde Haad om het Harlinger schoolzwemkampioenschap 2018.

Mare Broekstra en Jetze de Vries schoolzwemkampioenen van Harlingen Mare Broekstra en Jetze de Vries schoolzwemkampioenen van Harlingen

Alle deelnemers kwamen twee keer in actie. De oudere kinderen zwommen 50 meter vrije slag en 50 meter rugslag. De jongere zwemmers zwommen 25 meter vrije slag en 25 meter rugslag.

 

Het spektakelstuk van de schoolzwemkampioenschappen zijn de estafettes van de schoolteams. Onder luide aanmoedigingen van ouders en schoolkinderen wist Het Noorderlicht de prijs voor het beste schoolteam 2018 binnen te halen.

 

Bij de meisjes werd Mare Broekstra van Middelstein schoolzwemkampioen. De schoolzwemkampioen bij de jongens werd Jetze de Vries van de Prins Johan Frisoschool. 

 

Het evenement werd georganiseerd door zwemvereniging De Vikings, Optisport en de KNZB met steun van Stichting Sportpromotie Harlingen, McDonald’s en de Albert Heijn Harlingen.

 

 

Uitslagen:

Meisjes groep 3-4                                                    25 vrij 25 rug totaal

1

Ylse Tigchelaar

Middelstein 2

26,13

29,62

55,75

2

Sterre Hooghiemster

Middelstein 2

31,59

35,07

66,66

3

Emma Noorman

Prins Johan Friso

30,97

38,73

69,70

4

Kyara Balt

Prins Johan Friso 2

37,30

37,24

74,54

5

Jasmijn Trinks

Het Noorderlicht 1

29,32

37,83

67,15

6

Emma de Boer

IKC het bAken 1

32,80

38,28

71,08

7

Tessa v/d Molen

IKC het bAken

35,46

35,64

71,10

8

Maartje Brandsma

Obs T Wad 1

35,18

39,75

74,93

9

Alysha ten Els

Obs T Wad

41,72

54,44

96,16

10

Feline Postma

Obs T Wad 2

52,41

42,99

95,40

11

Maura Visser

st Michaelschool 1

45,02

54,21

99,23

 

 

Jongens groep 3-4                                                      25 vrij 25 rug totaal

1

Lars Balt

IKC het bAken 1

26,93

28,87

55,80

2

Mathijs Bauritius

Prins Johan Friso 1

27,21

29,94

57,15

3

Milan van Winden

Middelstein 1

28,63

32,53

61,16

4

Tycho Wienbelt

Obs T Wad 2

30,85

33,07

63,92

6

Stijn den Breejen

IKC het bAken

32,25

34,35

66,60

7

Tim de Jong

Prins Johan Friso 2

34,56

41,02

75,58

8

Kylano Dijkstra

Het Noorderlicht 1

40,56

39,17

79,73

9

Rick van Zandbergen

Middelstein 1

42,30

41,54

83,84

10

Leon Schuyl

Prins Johan Friso

39,51

48,42

87,93

11

Ritske Hoekstra

Obs T Wad

43,89

44,28

88,17

12

Dani Mateu vd Schoot

Obs T Wad 1

38,38

50,65

89,03

13

Milion Degol Teklay

Prins Johan Friso

43,10

52,39

95,49

14

Daan Van Dijk

Obs T Wad

43,70

52,69

96,39

15

Sander Grijpink

Obs T Wad

44,39

58,40

102,79

16

Quinn Amels

Prins Johan Friso 1

80,00

27,15

107,15

 

 

Meisjes groep 5-6                                                                25 vrij 25 rug totaal

1

Jannoula Jaspers

st michaelschool 1

17,68

20,14

37,82

2

Elske de Vries

Prins Johan Friso 1

18,74

22,62

41,36

3

Natasja Roukema

Het Noorderlicht 1

19,19

25,36

44,55

4

Nena Switijnk

Obs T Wad 1

21,53

25,40

46,93

5

Silke van Lopik

st michaelschool

20,78

26,16

46,94

6

Sibrig Tigchelaar

Middelstein 2

20,19

26,76

46,95

7

Sigrid Hoppinga

Prins Johan Friso 1

21,83

25,32

47,15

8

Nina Brouwer

Obs T Wad

25,39

26,29

51,68

9

Benthe Hoek

Middelstein 1

26,45

29,65

56,10

10

Fenna Balt

Prins Johan Friso 2

27,03

29,41

56,44

11

Tess Siccama

Obs T Wad 2

27,51

29,22

56,73

12

Sophia de Groot

Obs T Wad

27,35

30,44

57,79

13

Ilse de Keijzer

IKC het bAken

31,34

31,72

63,06

14

Faylin Charlotte Braaksma

Prins Johan Friso

31,51

34,10

65,61

15

Julia Schoot

Het Noorderlicht

34,59

35,22

69,81

16

Joy Hoekstra

Obs T Wad 2

36,04

37,72

73,76

17

Cerise Bourgonje

Het Noorderlicht

39,24

40,29

79,53

18

Jara Edwards van Muijen

IKC het bAken 1

56,18

47,45

103,63

 

 

Jongens groep 5-6                                                25 vrij 25 rug totaal

1

Wytse Broekstra

Middelstein 1

15,93

19,27

35,20

2

Dinand Trinks

Het Noorderlicht

17,16

22,82

39,98

3

Wesley Hamstra

Het Noorderlicht 1

18,32

21,71

40,03

4

Sven Koornstra

Obs T Wad 1

18,00

22,13

40,13

5

Kadey Than Htun

st michaelschool 1

20,19

24,59

44,78

6

Ruben Keizer

IKC het bAken 1

23,66

30,69

54,35

7

Jelle de Jong

Prins Johan Friso 2

25,08

30,15

55,23

8

Jelle Koudenburg

Obs T Wad

24,92

31,24

56,16

9

Hessel Noorman

Prins Johan Friso

26,53

31,05

57,58

10

Joris Poelstra

IKC het bAken

27,06

35,31

62,37

11

Calvin Hoogervorst

Het Noorderlicht

32,71

35,59

68,30

 

 

Meisjes groep 7-8                                                      50 vrij 50 rug totaal

1

Mare Broekstra

Middelstein 1

30,77

37,12

67,89

2

Indy Ligthart

Het Noorderlicht 1

32,94

39,78

72,72

3

Danica Boek

Het Noorderlicht 1

33,25

39,80

73,05

4

Amber Lubbers

Middelstein 1

33,05

40,48

73,53

5

Gaby da Silva

IKC het bAken 1

34,07

39,97

74,04

6

Anthe Tigchelaar

Middelstein 2

37,79

49,61

87,40

7

Puck Sietsma

st michaelschool 1

46,54

50,97

97,51

8

Arwen van Koppen

Obs T Wad

43,67

61,02

104,69

9

Dewi van de Leest

Obs T Wad

42,43

63,56

105,99

10

Ilsa Alberda

Het Noorderlicht

57,99

58,99

116,98

11

Lise van Dijk

Obs T Wad

62,71

69,60

132,31

12

Felicia Hoogervorst

Het Noorderlicht

66,18

68,92

135,10

13

Selina Rinsma

Prins Johan Friso 2

63,78

77,60

141,38

14

Tessa Visser

Het Noorderlicht

72,47

68,94

141,41

15

Noa Larissa Gall

Prins Johan Friso

72,95

73,14

146,09

16

Isa Heres

Obs T Wad

66,75

79,44

146,19

17

Sanne Ritmeester

IKC het bAken 1

68,08

78,47

146,55

18

Shogan Hama

Obs T Wad

74,73

73,72

148,45

19

Rosanna Voordewind

Prins Johan Friso

71,34

78,91

150,25

20

Evelien de Keijzer

IKC het bAken

70,47

80,12

150,59

21

Eeke Koudenburg

Obs T Wad

67,99

84,99

152,98

22

Sanne Femke Bouma

Prins Johan Friso 2

74,95

78,48

153,43

 

 

Jongens groep 7-8                                           50 vrij 50 rug totaal

1

Jetze de vries

Prins Johan Friso 1

34,27

40,30

74,57

2

Sietse de Wit

Obs T Wad 1

36,84

45,94

82,78

3

Hielke de Wit

Obs T Wad 1

37,55

46,17

83,72

4

Kevin Koornstra

Obs T Wad 2

43,02

49,63

92,65

5

Daan Bos

Obs T Wad 2

40,92

54,22

95,14

6

Rijk Heimans

Middelstein 2

50,02

63,78

113,80

7

Thom Posthumus

Middelstein 2

54,94

63,07

118,01

8

Stefan Steenbeek

Prins Johan Friso

53,57

66,17

119,74

9

Liam de With

Prins Johan Friso 1

55,02

65,79

120,81

 

Schoolteam

1 Het Noorderlicht

2 Middelstein 

3 Prins Johan Frisoschool 

 

 

 

 

 

 

 

Gemeente Sport & Recreatie

Meer nieuws

Afvaloven blijft structurele problemen houden

15-05-2018

HARLINGEN - Honderdduizenden euro’s weggepraat.

Reacties

Hubo-Faber Hubo-Faber Visie Events Visie Events ForHim Menswear ForHim Menswear Anna Casparii Hotel Café Restaurant Anna Casparii Hotel Café Restaurant Eetcafé Nooitgedagt Eetcafé Nooitgedagt Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Hotel Café Restaurant "Zeezicht" VVV Harlingen VVV Harlingen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Eetcafé De Lachende Koe Eetcafé De Lachende Koe Zensa Moda Zensa Moda Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Strandpaviljoen 't Zilt Strandpaviljoen 't Zilt HoMMM!nga's Fijne Winkeltje HoMMM!nga's Fijne Winkeltje Karsten Wonen Karsten Wonen Vogelaar Audio Vogelaar Audio De Lichtboei De Lichtboei Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Almamater Almamater Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Haarmode Cats Haarmode Cats Fotografie Dorus Fotografie Dorus Ons Food&Wine Ons Food&Wine Dio Jurien Dio Jurien Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Hema Harlingen Hema Harlingen IJssalon Min12 IJssalon Min12 Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Plus Lunenborg Plus Lunenborg BENG Evenementen BENG Evenementen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Atelier de Groot Atelier de Groot Copini Opticiëns Copini Opticiëns Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas
IJssalon Min12 IJssalon Min12 Visie Events Visie Events BENG Evenementen BENG Evenementen Almamater Almamater Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Hubo-Faber Hubo-Faber Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas VVV Harlingen VVV Harlingen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Atelier de Groot Atelier de Groot Fotografie Dorus Fotografie Dorus Eetcafé De Lachende Koe Eetcafé De Lachende Koe