Het had natuurlijk wel gekund want het past bij ons format en onze leeftijd. Althans die van Bert en Peter want Tiede is daar nog te jong voor.
Tiede was de eerste die de lijst afhad. Eigenlijk meteen al na de vorige aflevering. Hoe bedoel je eager for it? Een fijne grafplaat ter nagedachtenis van David Crosby. Een harde Dijkstra. Obituary, wie kent ze niet. En natuurlijk zijn onovertroffen Plaat en zijn verhaal waar hij nu de laatste hand aan probeert te leggen.
De oudjes waren iets trager met het inleveren van hun lijst maar gelukkig betekent langzamer niet kwalitatief armer. Wat te denken van Tito & Tarantula, Noel Gallagher, the National, Band of horses, Spoon, the Sex Pistols en vele andere muzikale hoogtepunten.
Hebben jullie er zin in om deze toch wat trieste grijze winterdag fijn af te sluiten, stem dan af op Omroep RSH. Vanavond van 20.00 tot 23.00 uur!
Luister Online
Contactgegevens
|
|
|
0517 412324 |
|
|
|
|
|
|
|
|
![]() |
Kijk Live |