Wat zouden ze dit keer gaan doen? Met wat creativiteit kun je bij Scouting zelfs in coronatijd trouw blijven aan je programma én een link leggen met de actualiteit. Er werd een start gemaakt het insigne 'Samen'.
Bij Scouting kun je bepaalde badges verdienen door langere tijd met een thema bezig te zijn. Voor de jongste waterscouts is dat nu 'Samen'. De eerste uitdaging in dit thema was ‘Help een ander’. Maar hoe doe je dat in deze coronatijd, als je nauwelijks op bezoek mag en bijna geen mens mag aanraken? Heel actueel: zoek een mooie steen of schelp, maak er wat moois van en geef deze Happy Stone een bijzonder plekje om zo een ander iemand blij te maken.
Overal werd enthousiast geverfd en getekend en vol trots lieten de welpen elkaar hun creaties zien. Daarna was het natuurlijk tijd om uit te zwerven. Jas aan, sjaal om en eropuit, op zoek naar een bijzondere boomstam, een vereenzaamd bloemenperkje of een andere in het oog springende plek. Mocht u een mooie steen of schelp vinden, dan hopen we dat die een glimlach op de lippen tovert en dat u de steen meeneemt naar huis of weer verder laat zwerven.
Trekt het samen delen, spelen en ontdekken u of uw kind ook aan?
- Neem dan contact op met info@caspardirobles.nl en doe gezellig mee! Er is nog ruimte voor nieuwe jeugdleden, en ook voor oudere jongeren en volwassenen die in hun vrije tijd zinvol bezig willen zijn met jeugd en jongeren.