Harlingen Welkom aan Zee

Harlingen Welkom aan Zee

Grenzend aan het Werelderfgoed de Waddenzee is Harlingen een stoere magneet voor wie houdt van wind en water.
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Plus Lunenborg

Plus Lunenborg

Goed eten moet voor iedereen betaalbaar zijn. Daarom vind je bij PLUS Lunenborg de 'Laagblijvers': producten die het hele jaar rond éxtra voordelig zijn!
Lees verder...
Casper van Veen Uitvaartzorg

Casper van Veen Uitvaartzorg

Het hoeft niet anders, maar het kan wel anders. 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar.
Lees verder...
Grijmans Advocatuur & Mediation

Grijmans Advocatuur & Mediation

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Harlingen Bezorgt

Harlingen Bezorgt

Steun onze lokale helden! Winkel via HarlingenBezorgt gemakkelijk online!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

Fc Harlingen bouwt ook in Coronatijd aan de toekomst

02-11-2020

HARLINGEN - Het is alweer een tijdje geleden dat we met een update over de verbouwing van de kantine kwamen maar sinds het laatste bericht van juli 2020 is er weer een hoop veranderd.

De vloer in de kantine is inmiddels gelegd door FJS-vloeren en daarna konden de nieuwe tafels en stoelen erin. De akoestiek was nog niet helemaal fantastisch maar ook daar is aan gewerkt. Of het allemaal werkt moet straks blijken als we de deuren weer mogen openen voor het publiek. Feit is wel dat er wederom met verbazing zal worden rondgekeken want er is weer een hoop gedaan de laatste weken.

Zoals hierboven al vermeld hebben Siefko en Hielke Jager met hulp van Berend Visser de geluid reducerende plafond panelen aangebracht. Ook is er een heerlijke lounge hoek gecreëerd waarbij er 2 banken staan met een vloerkleed. De grote eyecatcher is natuurlijk de enorme afbeelding van Harlingen op de wand, mede mogelijk gemaakt door Two Wrap. Ja ja, het bouwen aan de toekomst gaat dus ook in Coronatijd gewoon door bij fc Harlingen.

 

Maar ondanks dat we een prachtige kantine hebben gekregen moet deze op slot blijven… Het zijn weer lastige tijden met alle coronamaatregelen. De gezelligheid, het nazitten, de evenementen, de warmte, we missen elkaar gewoon enorm! Maar we lopen ook een hoop inkomsten mis en dit kan leiden tot financiële problemen. Daarom komen wij in actie met: Geef onze club een rondje! (https://www.rondjevoorjeclub.nl/clubs/?club=fcharlingen)

 

Wat is een rondje?

Een rondje is een donatie voor onze club, ter waarde van een rondje in de kantine. Je krijgt hier verder zelf niks voor terug maar helpt onze club enorm in deze lastige tijd.

 

Wat kost een rondje?

Een rondje kost €20,- een gangbare prijs voor een rondje in de kantine. Maar je mag ook een half rondje of zelfs een kwart rondje geven.

 

Hoe kan ik verder helpen met deze actie?

Hoe meer rondjes onze club ontvangt, hoe beter voor onze clubkas. Het is dus belangrijk dat de actie goed gepromoot wordt. Help je mee? Geef onze club een rondje! En deel het zoveel mogelijk. Hopelijk mogen snel de deuren van de kantine weer open en kunnen we in het bijzijn van elkaar een rondje weggeven. Tot aan die tijd, hou vol, doneer en blijf gezond!

 

Kijk voor meer informatie op: www.rondjevoorjeclub.nl

 

Sport & Recreatie

Meer nieuws

Prijswinnaars Zeerobben Herfst Mix Toernooi 2

02-11-2020

HARLINGEN - Zaterdag 24 oktober bleek al dat het Herfst Mix Toernooi een schot in de roos was van het jeugdbestuur.

Oudere fietsers gezocht

02-11-2020

HARLINGEN - Wie wil de Doortraproutes uitproberen?

Bildtse Smaakroete smaakt naar meer

02-11-2020

HET BILDT - Honderden automobilisten en fietsers hebben zaterdag 31 oktober de éérste Bildtse Smaakroete(deels) volbracht.

Reacties

Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Copini Opticiëns Copini Opticiëns Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Karsten Wonen Karsten Wonen Hubo-Faber Hubo-Faber BENG Evenementen BENG Evenementen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen HarlingenBezorgt HarlingenBezorgt Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Food 80/20 Food 80/20 Pizzeria Pompeï Pizzeria Pompeï DA Drogisterij & Parfumerie DA Drogisterij & Parfumerie Plus Lunenborg Plus Lunenborg Casper van Veen Uitvaartzorg Casper van Veen Uitvaartzorg Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Fotografie Dorus Fotografie Dorus Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Haarmode Cats Haarmode Cats Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Zensa Moda Zensa Moda Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Broodje Nuchter Broodje Nuchter Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE The Shamrock The Shamrock De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn De Lichtboei De Lichtboei
Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Food 80/20 Food 80/20 HarlingenBezorgt HarlingenBezorgt Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Hubo-Faber Hubo-Faber Casper van Veen Uitvaartzorg Casper van Veen Uitvaartzorg Broodje Nuchter Broodje Nuchter Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Greenart Production Greenart Production Visie Events Visie Events BENG Evenementen BENG Evenementen Copini Opticiëns Copini Opticiëns IJssalon Min12 IJssalon Min12