RSG Simon Vestdijk 2021-2022

RSG Simon Vestdijk 2021-2022

Maak kennis met Simon Vestdijk! Ben je benieuwd? Meld je dan aan voor de beleefmiddagen, open dagen en voorlichtingsavonden en kom langs!
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Spaar je club gezond

Spaar je club gezond

Van zondag 5 september tot en met zaterdag 13 november 2021 kunnen klanten van PLUS Lunenborg sponsorpunten sparen voor geselecteerde clubs en verenigingen in hun buurt.
Lees verder...
Grijmans Advocatuur & Mediation

Grijmans Advocatuur & Mediation

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Harlingen Welkom aan Zee

Harlingen Welkom aan Zee

Grenzend aan het Werelderfgoed de Waddenzee is Harlingen een stoere magneet voor wie houdt van wind en water.
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

Een kerst-video-boodschap van voorzitter fc Harlingen Nico Beuker én supervrijwilliger Age Tichelaar

24-12-2020

HARLINGEN - We staan aan de vooravond van de feestdagen 2020.

Dagen waarbij we lekker bij elkaar kunnen zijn. Wellicht met iets minder personen maar toch…gezelligheid en saamhorigheid.

 

Normaal zijn dit de momenten waarop we nog even het jaar doornemen maar ook om alvast vooruit te blikken naar het komende jaar. Voorzitter Nico Beuker sprak begin dit jaar tijdens de zeer goed bezochte nieuwjaarsreceptie over de goede sfeer die door de leden gecreëerd is. “Het gaat niet alleen om met z’n allen een balletje te trappen, maar dat iedereen het naar zijn zin heeft. Dit heeft ook te maken met het enthousiasme van onze vrijwilligers, die ieder op eigen wijze zich met hart en ziel inzetten voor deze mooie vereniging.”

 

Wie had toen kunnen bedenken dat wij in het meest onzekere jaar zouden belanden? Niemand! Desalniettemin hebben we met z’n allen de schouders eronder gezet en hebben we ons stinkende best gedaan om alle leden te laten voetballen. Een goed voorbeeld waren de succesvolle zomertrainingen waarbij er wekelijks meer dan 70 kinderen op af kwamen! Maar er gebeurde meer dit jaar.

 

De meisjestraining werd hervat en ook hier kwamen wekelijks meer en meer meisjes op af waardoor er een nieuw team gemaakt kon worden. Peter Outhuijse werd hoofdtrainer bij de Vrouwen 1. Helaas moesten we afscheid nemen van Jan Helvrich. Steffen Hansma nam het stokje over van Gerrie Schouwenaar en Stef zal ook komend jaar hoofdtrainer bij het eerste elftal zijn. Patrick Oosting werd de nieuwe trainer bij het Walking Football. De jeugd speelde diverse onderlinge toernooien waaronder het Europa UEFA Toernooi, het Age de Eenhoorn Toernooi en een pannakooi toernooi. Gelukkig ging de Pietentraining door én kwamen er zelfs 2 pieten op bezoek met een cadeau voor elk kind. En last but nog least: de kantine is af! Er is enorm hard gewerkt, door iedereen! Chapeau!

 

Helaas dit jaar geen nieuwjaarsreceptie. Geen toespraken onder het genot van een drankje en hapje. Geen muzikale afsluiter…maar laten we wel met z’n allen positief vooruit blijven kijken. Naar dat ene lichtje wat aan de horizon schijnt. En hopelijk kunnen we elkaar zeer binnenkort in goede gezondheid weer in de kantine of langs de velden treffen.

 

Via een videoboodschap onder aan deze pagina spreekt voorzitter Nico Beuker voor een lege zaal alle sportvrienden van fc Harlingen toe.

 

Age Tichelaar, al bijna 40 jaar vrijwilliger bij onze club, had zich ook goed voorbereid en natuurlijk had hij zijn speech allang klaarliggen. Helaas niet voor een volle zaal zoals Age dat elk jaar voortreffelijk doet maar deze keer voor de camera.

 

Namens het bestuur fc Harlingen wensen we iedereen hele fijne feestdagen en een gezond en sportief 2021!!!

 

Sport & Recreatie

Meer nieuws

Boeiende blog projectdirecteur TSRH2022: De kans van je leven

24-12-2020

HARLINGEN - Soms krijg je in je leven een kans die je moet grijpen.

Opdat wij niet vergeten

24-12-2020

HARLINGEN - Alweer voor de 5e keer is op kerstavond door bestuur en vrijwilligers van de Ver. Oud Harlingen en het Centraal Comité 1945 lichtjes op de oorlogsgraven geplaatst op de Algemene Begraafplaats te Harlingen.

Razende Roeland raast door tot aan de digitale Nachtmis

24-12-2020

HARLINGEN - Donderdagavond 21:57.25 zit de uitzending er op, heb je de wekelijkse metal vitamines weer binnen.

Reacties

BENG Evenementen BENG Evenementen HarlingenBezorgt HarlingenBezorgt Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot De Omdraai De Omdraai Plus Lunenborg Plus Lunenborg Pizzeria Pompeï Pizzeria Pompeï Food 80/20 Food 80/20 Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Zensa Moda Zensa Moda Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen IJssalon Min12 IJssalon Min12 Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Visie Events Visie Events Copini Opticiëns Copini Opticiëns Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen The Shamrock The Shamrock Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Hubo-Faber Hubo-Faber Fotografie Dorus Fotografie Dorus Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok
Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen The Shamrock The Shamrock De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn De Omdraai De Omdraai BENG Evenementen BENG Evenementen Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Pizzeria Pompeï Pizzeria Pompeï Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas HarlingenBezorgt HarlingenBezorgt Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Plus Lunenborg Plus Lunenborg Visie Events Visie Events Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Zensa Moda Zensa Moda Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot