Afslag Harlingen komt deze keer vanaf het radiolichtschip de Jenni Baynton, waar het zaterdag 28 mei open schip is. Het markante rode schip in de Nieuwe Willemshaven is tussen 10.00 en 17.00 uur gratis toegankelijk.
Afslag Harlingen is een gezellig praatprogramma, waarbij de gesprekken worden afgewisseld met lekkere muziek. Het programma Afslag Harlingen wordt het eerste uur gepresenteerd door Lies Kaspers, Dorus Breidenbach. Doede van der Hoek en Albertus van der Plaats doen het tweede uur. De techniek en muziekkeuze is ook in hun handen.
Onderwerpen deze week in Afslag Harlingen
- Voorzitter van de Visserijdagen Jules Dutrieux
- Nieuws van het zeekadetkorps zij bestaan dit jaar 25 jaar en het is bevorderingsmiddag
- Lieuwe Krol over de stand van zake omtrent Sail Harlingen.
- Lisa Ligthart
- Paul Schoute
- Paul Meijeraan van de Witte Swaen
- Harry Boon
Omroep RSH is via internet www.omroeprsh.nl en via de app Tuneln radio op je smartphone of tablet. Daarnaast is RSH tegenwoordig ook via de webcam Studio live te volgen. Veel luisterplezier!
- Afslag Harlingen wordt elke maandag twee maal herhaald. ’s Middag's van 13.00 tot 15.00 uur.
Luister Online
Contactgegevens
|
|
|
0517 412324 |
|
|
|
|
|
|
|