HOOP

HOOP

De Harlinger Onafhankelijke Ouderen Partij richt zich op het algemeen belang, door in brede zin oog te hebben voor zorg, welzijn en veiligheid. HOOP is een partij voor iedereen!
Lees verder...
Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Tijdens onze openingstijden kunt u gewoon bij ons binnenlopen, Voorstraat 94, of bel ons op 0517–212140 voor het maken van een afspraak.
Lees verder...
CDA Harlingen

CDA Harlingen

De kracht van de samenleving: Zorgen voor elkaar. Het CDA streeft naar een samenleving waar mensen zoveel als mogelijk mee kunnen doen. Wij zijn dichtbij en benaderbaar.
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
VVD Harlingen

VVD Harlingen

Harlingen blijft goed, wordt beter. Naar een bloeiend Harlingen!
Lees verder...
GroenLinks Harlingen

GroenLinks Harlingen

GroenLinks: voor een groene en sociale gemeente. Het is tijd voor verandering. Voor nu en later.
Lees verder...
Grijmans

Grijmans

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
Zin in een feestje?

Zin in een feestje?

Dat komt goed uit, want het is feest bij PLUS Lunenborg! Ook dit jaar kun je weer sparen voor het enige echte PLUS Boodschappenpakket!
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Harlinger Belang

Harlinger Belang

Het belang voor onze stad en haar inwoners staat voor ons centraal, jullie belang is ons belang.
Lees verder...
Harlingen Welkom aan Zee

Harlingen Welkom aan Zee

Grenzend aan het Werelderfgoed de Waddenzee is Harlingen een stoere magneet voor wie houdt van wind en water.
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

Deze week in Afslag Harlingen bij Omroep RSH

24-09-2021

HARLINGEN - Zaterdag 25 september 2021 tussen 12.00 en 13.00 uur, morgen dus, presenteert Doede van der Hoek voor het eerst na zijn zomerstop weer afslag Harlingen bij omroep RSH.

Met aan de knoppen en zijn muziekkeuze Kick Visser. Er zullen 3 gasten in de studio zijn.

 

Onderwerpen deze week in Afslag Harlingen

  • We beginnen met onze trots van Harlingen Joel de Jong. Hij zal ons bijpraten over zijn geweldige ervaringen bij de para-olympics in Tokyo. Bij het verspringen bereikte hij een geweldige 6e plaats en bij de 100 meter werd hij keurig 8e. Met andere woorden hij hoort gewoon bij de wereldtop. Dus horen wij graag zijn verhaal en ook wat hij voor over 3 jaar in Parijs voor ons in petto heeft.
  • Daarnaast ga ik me weer verdiepen in de plaatselijke politiek met Gerrit-Jan de Vries van de VVD en dan vooral wat zijn plannen zijn met de komende verkiezingen in maart 2022. Hij heeft in 1e instantie aangegeven zich niet herkiesbaar te stellen, maar er gaan geruchten in het circuit dat hij hier misschien wel op terugkomt. Dat horen wij dan graag van hemzelf.
  • Daarna komt Hendrik Sijtsma van het CDA aan het woord. We willen graag van hem weten wat zijn ambities zijn nu Harrie Boon gaat stoppen als wethouder. Wil hij in de voetsporen treden van zijn vader en ook onze gemeente gaan vertegenwoordigen als wethouder. Uiteraard is dit afhankelijk van de uitslag van de verkiezingen. Ook dit horen we graag van de persoon in kwestie zelf natuurlijk. Uiteraard zullen we het met beide heren ook hebben over de huidige politieke kwesties in onze gemeente.
  • Eventuele andere aktuele nieuwsfeiten komen misschien ook nog aan de orde.

 

Dus als u zin heeft stem zaterdag tussen 12.00 en 13.00 uur af op omroep RSH. Uiteraard kunt u de hele dag luisteren naar Omroep RSH, want er is genoeg leuks te beluisteren bij onze omroep. Ook zijn wij te volgen via de stream, waarbij u ons zelfs in beeld kunt zien.

 

  • Afslag Harlingen wordt elke maandag twee maal herhaald. ’s Middag's van 13.00 tot 14.00 uur en ’s avonds van 21.00 tot 22.00 uur.

 

Luister Online

RSH Online

Contactgegevens

 

Prinses Irenestraat 2

8862TL Harlingen

 

0517 412324

 

info@omroeprsh.nl

 

www.omroepRSH.nl

 

RSHnieuws

 

Omroep RSH

 

Algemeen Bedrijfsleven Muziek

Meer nieuws

Nieuwe voorzitter Raad van Advies Waddenzeehavens reikt EcoPort-certificaten uit

23-09-2021

HARLINGEN - Op 20 september heeft Anne-Wil Lucas in Harlingen de EcoPort-certificaten uitgereikt aan de Waddenzeehavens Port of Den Helder, Port of Harlingen, Groningen Seaports en de haven van Den Oever.

Versoepeling coronamaatregelen: Kantine HMHC gewoon open

23-09-2021

HARLINGEN - Afgelopen week hoorden we in de persconferentie van ons demissionaire kabinet over de komende versoepelingen van de coronamaatregelen per 25 september (komende zaterdag).

Harlinger Walking Footballers naar Terschellinger toernooi

23-09-2021

HARLINGEN - Voor het tweede jaar deden de Ouwe Seunen van het Walking Football team fc Harlingen mee aan een goed georganiseerd toernooi dat zaterdagmiddag plaats vond op de sportvelden van Midsland Terschelling.

Reacties

Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen GroenLinks Harlingen GroenLinks Harlingen IJssalon Min12 IJssalon Min12 De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Fotografie Dorus Fotografie Dorus Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Nova College Scheepvaart Nova College Scheepvaart Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Plus Lunenborg Plus Lunenborg Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Food 80/20 Food 80/20 CDA Harlingen CDA Harlingen Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot The Shamrock The Shamrock Haarmode Cats Haarmode Cats Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Visie Events Visie Events Zensa Moda Zensa Moda Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten NIVO Groep NIVO Groep Pizzeria Pompeï Pizzeria Pompeï
Food 80/20 Food 80/20 Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus VVD Harlingen VVD Harlingen Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation CDA Harlingen CDA Harlingen Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Plus Lunenborg Plus Lunenborg Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Copini Opticiëns Copini Opticiëns Harlinger Belang Harlinger Belang Pizzeria Pompeï Pizzeria Pompeï Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor