Woningcorporaties organiseren activiteiten om het contact met huurders te versterken en huurders met elkaar in contact brengen. De Bouwvereniging doet mee met telefonisch ‘FF Buurten’ en een leuke kleurplaat voor de jeugd.
Betrokken en dichtbij
De Bouwvereniging vindt het belangrijk om betrokken te zijn bij haar huurders en aanspreekbaar te zijn. Vorig jaar ging de Bouwvereniging ‘FF Buurten’ in de wijk om in gesprek te gaan met wijkbewoners. In de ‘Week van het Huren’ zou de Bouwvereniging ‘FF Buurten op 1,5 meter’. Na de aanscherping van de coronaregels in de persconferentie van Mark Rutte, haalde de Bouwvereniging een streep door haar plannen.
Telefonisch ‘FF Buurten’
‘Het is nu niet het juiste moment om mensen fysiek op te zoeken. We hebben onze plannen aangepast en gaan telefonisch ‘FF Buurten’. We blijven tips en tops uit de wijk verzamelen”, vertelt directeur Petra van der Wier. We vragen hoe het gaat en wat mensen belangrijk vinden in de wijk. Het is in deze coronatijd ook belangrijk om aandacht te hebben voor eenzaamheid onder onze huurders. Er zijn veel ouderen en alleenstaanden, waarbij een gesprekje, al is het telefonisch, goed doet.
De Bouwvereniging gaat volgende week op de middagen van maandag t/m donderdag een aantal huurders bellen. Bent u huurder en heeft u tips of tops voor de Bouwvereniging? Dan kunt u zichzelf ook aanmelden voor telefonisch FF Buurten. U kunt uw naam en telefoonnummer doorgeven via info@debouwvereniging.nl.