Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma helpt u met schilderwerk voor zowel binnen als buiten, maar ook voor een nieuw kleurtje op de wand bent u bij Royce aan het juiste adres.
Lees verder...
Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Plus Lunenborg

Plus Lunenborg

Dé service supermarkt van Harlingen en omstreken. Hier staat de klant nog echt centraal!
Lees verder...
Grijmans

Grijmans

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

CDA Harlingen: Wim Wassenaar (video)

10-03-2022

HARLINGEN - Ik ben Wim Wassenaar, 63 jaar en geboren en getogen op een akkerbouwbedrijf boven Tzummarum

CDA Harlingen: Wim Wassenaar (video) Wim Wassenaar.

Gehuwd met Marijke en ik ben vader van Agnes, Hans en Evelien. Inmiddels “grutske” pake van 4 kleinkinderen. Ruim 35 jaar heb ik samen met mijn vrouw een akkerbouwbedrijf gerund. Ruim 3 jaar geleden deed de mogelijkheid zich voor om ons bedrijf te verkopen. Wegens het ontbreken van een opvolger, maar ook vooral door rugproblemen hebben we de knoop doorgehakt. Inmiddels wonen we alweer ruim 3 jaar in Midlum. Vanaf 1998 ben ik lid van de bestuurscommissie Franeker Harlingen en voorzitter van de grondcommissie. Deze commissie is ingesteld om de gevolgen van de bodemdaling door zoutwinning op te lossen. Daaruit is tevens een ruilverkaveling uit voort gekomen waar we nu in een afrondende fase zijn beland. Hiernaast geef ik nog volleybaltrainingen en ben nog werkzaam in de agrarische sector.


Ruim 2 jaar geleden ben ik lid geworden van het CDA. Al enige tijd draai ik mee in de “schaduwfractie”.

Ik wil me graag inzetten voor de gemeentelijke politiek. Bij het CDA vind ik een bestuurscultuur die mij aanspreekt. Mensen die weten wat er speelt in onze gemeente en een bijdrage willen leveren om de belangen van onze inwoners zo goed mogelijk te vertegenwoordigen. De onderwerpen volkshuisvesting, openbare ruimte en financiën hebben mijn bijzondere interesse.

 

Al lange tijd houd ik mij bezig met het maatschappelijk leven om me heen. Als lid van het CDA in onze gemeente sta je er middenin. Ik wil graag een bijdrage leveren aan de gemeentelijke politiek en proberen om verbinding met de inwoners te behouden. Hierdoor kunnen we van betekenis zijn voor het oplossen van maatschappelijke knelpunten en problemen voor alle inwoners van onze gemeente.

 

Mijn lijfspreuk is: Alle problemen hebben twee kanten.

Gemeente Politiek & Maatschappij

Meer nieuws

Nieuwsbrief Westerzeedijk - maart 2022

10-03-2022

HARLINGEN - In de Nieuwsbrief Westerzeedijk - maart 2022 informatie over de herinrichting van het Balklandpark, waarbij ingezet wordt op de realisatie van een heuse stormbaan!

Queen on Air 12 maart 2022 bij Omroep RSH

10-03-2022

HARLINGEN - Zaterdagmorgen van 10.00 – 11.00 uur is er weer een uitzending van het programma Queen On Air bij Omroep RSH.

De senioren van Zeerobben

10-03-2022

HARLINGEN - Het was een mooie dag voor de seniorenafdeling.

Reacties

Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Hubo-Faber Hubo-Faber Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Beweegteam Harlingen Beweegteam Harlingen Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas The Shamrock The Shamrock Plus Lunenborg Plus Lunenborg Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Copini Opticiëns Copini Opticiëns Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Visie Events Visie Events Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Zensa Moda Zensa Moda Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Haarmode Cats Haarmode Cats BENG Evenementen BENG Evenementen IJssalon Min12 IJssalon Min12 Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Fotografie Dorus Fotografie Dorus Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen
De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Tourist Info Harlingen Tourist Info Harlingen Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Zensa Moda Zensa Moda Hubo-Faber Hubo-Faber Karsten Wonen Karsten Wonen Stichting Harlingen Sail Stichting Harlingen Sail Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Visie Events Visie Events Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires