Dur moest kaatst woedden met de zachte bal en dat voor café Sven. Ur waren mooie partijen bij Boudewijn Tulen, Robert Hoek en Rinkie Toering teugen Sven Helvrich, Martin Helvrich en Andropofke Cuperus. Dat leek in ut begin liek op te gaan, Sven sloeg op en die joeg die Plus slager Hoek de gatten in sien billug. Maar ja se binne semaar moed dus verloor Sven nog ruim met 5-2 en 6-0. Partuur Hoek won oek de andere partij en omdat ze in poules van drie kaatsten zaten ze inne finale.
In poule B kaatsten Steven Nesse, Michiel de Jong en Gerard Kokkel teugen Wytse Zaageman, Jorn Hofstra en Evan van Sertima. Die Nesse sloeg op as een raket maar de meeste ballen vlogen inne tribune of teugen ut dak. Ze verloren dan oek met 3-5 en 2-6. Er was ook een partij tussen 2 broers Wytse Zaagemans teugen sien broer, Broer Zaagemans die was bij Andre Dijkstra en Johan OSI Dijksman. En hier kon je duidelijk sien dat Wytse veul atletischer was as sien broer Broer. Die liep ur bij of had ie een zak meel van 100 kilo op sien billug. Wel hadden de fotografen Karin Visser en Anja Dijksman moeite om hun oppe foto te nimmen, se bewogen teveul. En daar had Johan OSI gien last van want die bewoog niet maar draaide alleen maar.
De finale ging tussen partuur Wytse Zaagemans en partuur Robert Hoek. Nou die partij ging uut as een nachtkaars, Robert Hoek en Rinkie Toering hadden de tong op hun gulp hangen, se moe waren ze. En anne andere kant tonnen Jorn Hofstra en Evan van Sertima en ut leek wel of die aweseer pillen opvreten hadden se vlogen se. En voeg daar dan bij dat Wytse Zaagemans prachtig opsloeg, voor sun lange slungel is dat toch mooi. En dan is de 1-5 en 0-6 overwinning gauw te verklaren.
Zij kregen de prachtige kransen die waren aangeboden door, Ralf van Hurck, Klaas van der Hoek en Nico Beuker om gehangen. Een mooie partij met prijsuitreiking in café Sven kende een gezellig slot. Met veel dank aan de mensen van de Kantine.