Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma Schilderwerken

Royce Postma helpt u met schilderwerk voor zowel binnen als buiten, maar ook voor een nieuw kleurtje op de wand bent u bij Royce aan het juiste adres.
Lees verder...
Van Campen & Dijkstra

Van Campen & Dijkstra

Stap over naar RegioBank met onze gratis overstapservice. Loop binnen op Voorstraat 94 of bel 0517-212140 voor een afspraak.
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Expert Harlingen

Expert Harlingen

Wil je meer weten over het duurzaam verwarmen van je huis met infrarood? Kom langs!
Lees verder...
Grijmans

Grijmans

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Harlinger UITagenda

Harlinger UITagenda

De Harlinger UITagenda is de centrale agenda van alle evenementen en activiteiten in en rondom Harlingen.
Lees verder...
Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen

Ondernemend Harlingen is hét platform voor alle bedrijven in en rondom Harlingen. Onderneem het in Harlingen, Welkom aan Zee!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

Burgerschapsdag op Vestdijk

01-12-2022

HARLINGEN - Burgerschap is de manier waarop inwoners deelnemen en deelhebben aan de maatschappij en die helpen vormgeven.

Afgelopen maandag vond er op RSG Simon Vestdijk voor alle leerlingen een heuse School Take Over door Young Impact plaats. Young Impact verzorgt gastlessen en School Take Over dagen om leerlingen nog bewuster te laten maken van de wereld om hen heen.

 

Voor de leerlingen een mooie dag met workshops over talentontwikkeling, stap uit je comfort zone maar ook over klimaat, diversiteit, gelijke kansen, onze maatschappij en gezondheid en gezonde leefstijl.  

 

Zo werden er door onze leerlingen o.a. mooie kerstkaarten geschreven voor ouderen in de Spiker en de Batting, veel kleding en houdbare producten opgehaald voor het Leger des Heils in Harlingen, veel zwerfafval opgeruimd in de wijk rondom de school en mooie posters gemaakt over gezondheid.

 

Door verschillende ondernemers uit Harlingen werden 5 december cadeautjes beschikbaar gesteld voor Esperanza van der Laar van de Skule Welzijn. Dit in het kader van de sinterklaasactie die door hen is opgezet. Een mooie samenwerking tussen onze leerlingen, ondernemers en aandacht voor het welzijn van anderen.

 

Wij waren bijzonder blij dat wethouder Sijtsma aanwezig was bij deze dag en dat hij met grote belangstelling heeft kennisgemaakt met alle activiteiten binnen en buiten de school. De heer Sijtsma gaf aan erg blij te zijn dat zowel in als buiten de school activiteiten georganiseerd werden. De school neemt voor leerlingen, ouders en omwonenden een belangrijke plek in onze samenleving in en dat werd op deze manier mooi ingevuld.

 

Als afsluiting van deze mooi dag werden de leerlingen “beloond” voor de impact die zij deze dag hebben gemaakt met een knallend optreden van Mr Polska.

Onderwijs Politiek & Maatschappij

Meer nieuws

Voorbeschouwing: VVI – Zeerobben

01-12-2022

HARLINGEN - Altijd moeilijk.

Zeerobben nieuws

01-12-2022

HARLINGEN - Met het Jeugdjournaal, de Meiden en de Senioren.

Harlinger ‘Zoutsloter Kerstmarkt’ terug van weggeweest!

01-12-2022

HARLINGEN – Zaterdag 10 december a.s. wordt de Zoutsloot in Harlingen weer volledig in kerstsfeer ondergedompeld.

Reacties

TeamFRL TeamFRL Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Karsten Wonen Karsten Wonen Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad IJssalon Min12 IJssalon Min12 The Shamrock The Shamrock Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Zensa Moda Zensa Moda Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Copini Opticiëns Copini Opticiëns Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Wellheat Shop Wellheat Shop Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Fotografie Dorus Fotografie Dorus Van Campen & Dijkstra Harlingen Van Campen & Dijkstra Harlingen Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Haarmode Cats Haarmode Cats De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen BENG Evenementen BENG Evenementen Visie Events Visie Events Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires
Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot BENG Evenementen BENG Evenementen Hubo-Faber Hubo-Faber Wellheat Shop Wellheat Shop Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Royce Postma Schilderwerken Royce Postma Schilderwerken CDA Harlingen CDA Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Fotografie Dorus Fotografie Dorus Gemeente Harlingen Gemeente Harlingen Haarmode Cats Haarmode Cats Visie Events Visie Events