Harlingen Welkom aan Zee

Harlingen Welkom aan Zee

Grenzend aan het Werelderfgoed de Waddenzee is Harlingen een stoere magneet voor wie houdt van wind en water.
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Plus Lunenborg

Plus Lunenborg

Goed eten moet voor iedereen betaalbaar zijn. Daarom vind je bij PLUS Lunenborg de 'Laagblijvers': producten die het hele jaar rond éxtra voordelig zijn!
Lees verder...
Casper van Veen Uitvaartzorg

Casper van Veen Uitvaartzorg

Het hoeft niet anders, maar het kan wel anders. 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar.
Lees verder...
Grijmans Advocatuur & Mediation

Grijmans Advocatuur & Mediation

Iedereen die in een juridisch geschil verzeild is geraakt, gaat scheiden of verdacht wordt van een strafbaar feit kan rekenen op rechtsbijstand van ons.
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Coronavirus (COVID-19)

Coronavirus (COVID-19)

Op deze pagina zet de gemeente Harlingen alle belangrijke informatie over het Coronavirus (COVID-19) voor u op een rij. Bij nieuwe informatie wordt deze pagina geactualiseerd.
Lees verder...
Harlingen Bezorgt

Harlingen Bezorgt

Steun onze lokale helden! Winkel via HarlingenBezorgt gemakkelijk online!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...

Bestseller-auteur Suzanna Jansen sluit online (voor)leessessies voor bibliotheek af met een primeur

18-05-2020

HARLINGEN - ‘Ik praat nooit over een nieuw boek’.

Schrijfster Suzanna Jansen, onder andere bekend van bestseller ‘Het Pauperparadijs’, sluit de online voorleessessies voor Bibliotheken Noord Fryslân af met een primeur. Voor het eerst in haar schrijverscarrière leest ze voor uit nieuw werk.

 

Sinds 1 april leest schrijfster Jansen iedere week voor uit haar eigen boeken op het Facebook-kanaal van Bibliotheken Noord Fryslân. ‘Een intieme ervaring: vanuit mijn zolderkamer bij mensen ‘in huis’ komen. Elke keer zocht ik een mooi fragment van 15 minuten uit. Het deed mij anders naar mijn eigen werk kijken. Ik kwam soms passages tegen die ik was vergeten,’ vertelt Jansen. Op 20 mei om 20.30 uur leest ze voor de laatste keer online voor op het Facebook-kanaal van de bibliotheek. Om haar kijkers en luisteraars te bedanken, geeft ze een fragment weg uit een boek dat nog gepubliceerd moet worden. Jansen: ‘Dit heb ik nog nooit gedaan. Uit vrees dat de magie verbreekt, praat ik nooit over een nieuw boek. Maar met de online-kijkers voel ik me nu vertrouwd. We maken samen deze reis door een onbegrijpelijke tijd.’

 

Paulien Schreuder, directeur/bestuurder Bibliotheken Noord Fryslân kijkt tevreden terug op de samenwerking met Jansen. ‘We wilden onze bezoekers wat extra’s bieden in deze moeilijke periode en waren aangenaam verrast door het aanbod van Suzanna. Heel fijn dat we deze mooie service voor bijna twee maanden aan onze leden hebben kunnen aanbieden,’ aldus Schreuder. Zowel Schreuder als Jansen verwachten dat ook na de coronatijd het online voorleesaanbod een interessante aanvulling kan vormen op de reguliere schrijversactiviteiten van de bibliotheek. Schreuder: ‘We zijn op dit moment de mogelijkheden aan het onderzoeken. Zo is er, als vervolg op de voorleessessies van Suzanna Jansen, door de Schrijverscentrale een nieuw, structureel online voorleesaanbod gecreëerd. In dagelijkse, gevarieerde voorleessessies vertellen schrijvers via het scherm hun verhalen aan (nieuwe) lezers. Dit prachtige initiatief kan zeer interessant zijn voor onze leden. Binnenkort maken wij ons online activiteiten-aanbod bekend. Houd ons Facebook-kanaal en de website in de gaten.’

 

Algemeen Kunst & Cultuur Shoppen

Meer nieuws

P.V. Ons-Genoegen: Duivensport in Corona tijd

18-05-2020

HARLINGEN - Ook de duivensport gaat langzaam weer los.

Geef het coronavirus minder kans met een sterk immuunsysteem

18-05-2020

KIMSWERD - Je weerstand versterken door de juiste voeding te kiezen is een kwestie van (w)eten en doen.

Reacties

Zensa Moda Zensa Moda Casper van Veen Uitvaartzorg Casper van Veen Uitvaartzorg Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Broodje Nuchter Broodje Nuchter Pizzeria Pompeï Pizzeria Pompeï Hubo-Faber Hubo-Faber Visie Events Visie Events Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus BENG Evenementen BENG Evenementen Plus Lunenborg Plus Lunenborg Haarmode Cats Haarmode Cats Fotografie Dorus Fotografie Dorus Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona DA Drogisterij & Parfumerie DA Drogisterij & Parfumerie Copini Opticiëns Copini Opticiëns De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn IJssalon Min12 IJssalon Min12 HarlingenBezorgt HarlingenBezorgt Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires De Lichtboei De Lichtboei Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad The Shamrock The Shamrock Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Grijmans Advocatuur & Mediation Grijmans Advocatuur & Mediation
Hubo-Faber Hubo-Faber De Skûle Welzijn De Skûle Welzijn BENG Evenementen BENG Evenementen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Atelier & Schoenmakerij de Groot Atelier & Schoenmakerij de Groot Wijnen van Ons & Hippefrieten Wijnen van Ons & Hippefrieten Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad De Lichtboei De Lichtboei Homminga's Fijne Winkeltje Homminga's Fijne Winkeltje Karsten Wonen Karsten Wonen Havenbrouwerij | Het Brouwdok Havenbrouwerij | Het Brouwdok Faber Tassen, Koffers & Accessoires Faber Tassen, Koffers & Accessoires Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Broodje Nuchter Broodje Nuchter Greenart Production Greenart Production Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus