Voorstelling
Nour is nieuw in Nederland en komt bij juffrouw Jansen voor Nederlandse les. Samen maken ze veel plezier en ondertussen leert Nour nieuwe dingen over het leven en werken in Nederland. Het is een voorstelling waarin kinderen de verschillen en overeenkomsten tussen mensen ontdekken. Na de voorstelling mag je nog even blijven, want we gaan pannenkoeken eten!
Nour Mardini
De voorstelling is geschreven door Nour Mardini. Sinds 2016 is hij statushouder geworden in Nederland. In Syrië werkte Nour als acteur, regisseur en muzikant. Met zijn bedrijf Mardinitheater wil hij nu een nieuwe start maken in Nederland en met zijn passie voor acteren, wil hij kinderen een fijne en leerzame middag bezorgen. Nour is bekend in St.- Annaparochie. Hij heeft meegewerkt aan het project Haring & Humus, de verbinding tussen AZC en dorp. Nour heeft in St.- Annaparochie gewoond en is bij velen nog bekend en geliefd.
Meer informatie
- De voorstelling wordt op de Voorstraat gespeeld (de exacte locatie volgt tzt) en is geschikt voor kinderen van 4 – 10 jaar.
- De toegang is gratis en na de voorstelling: pannenkoeken eten!
- Er zijn twee voorstellingen. Eén om 14.00 uur en één om 16.00 uur (een voorstelling duurt ongeveer 0.40 min.)